Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre elmenjek v ink ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre elmenjek v ink ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy hónapja megismertem egy srácot (neten). Egész jóba lettünk, sokat beszélünk, nem fogyunk ki a témából. Tök messze lakunk egymástól. Most mondta hogy megy nyaralni rokonokhoz, és olyan városba megy ahova áttudok könnyen menni, csak kicsit több busszal meg kb fél óra, és hogy mondtam hogy ha le száll a vonatról elkísérhetem oda ahova mennie kell. Nemtom hogy taliznék e vele, de vhogy megalázónak tartom kicsit, hogy most elkísérem lehet hogy vissza se találok, és akkoris az lenne hogy át szálogatunk a buszokra és tök kevés idő lenne, vagyis én ezt nem így gondoltam.. és most nemtom, hogy talizzak e vele, mert a buszjegy sem olcsó meg a tök melegben..jó nem lenne rossz talizni..csak nem tetszik csak olyan jóba vagyok vele, azért szívesen taliznék vele csak nem így..nemtom ti mit tennétek?

17L


2012. jún. 20. 23:03
 1/7 A kérdező kommentje:
szóval elkezdi h elkísérhetem ha akarom..de most ez így mi vagy nemtom.. mintha ő nekem tenne vele szívességet úgy mondta..v írta xD na mind1, szal nemtomh mi legyen:/
2012. jún. 20. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Te döntöd el. Én örülnék neki, ha egy csaj a kérésemre átjönne. Soha, egyik sem tette meg.
2012. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WhiteLabel ***** válasza:

én ilyen időbe biztos hogy inkább strandra mennék.

De állítólag én egy bunko g*ci vagyok, szóval ne hallgass rám.

2012. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ha tényleg ilyen leereszkedően mondta, akkor:

vagy nem úgy gondolta (ha neten írta, tudod, ott nem érződik a hangsúly ;))

vagy ha mégis, akkor vagy egy elkényeztetett talán beképzelt idióta, vagy nem meri kimondani normálisan, h látni akar :))

viszont ha még nem találkoztál vele élőben, én a helyedben egy zsúfolt helyen találkoznék vele, veszélyesek az ilyenek...

2012. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem h olyan
2012. jún. 20. 23:27
 6/7 A kérdező kommentje:
ja meg nem tom ha esteleg élőben tetszene is, nem hülyeség elmenni, mert ha alakulna is vmi, én távkapcsolatot nem akarok, h max 5 ször talizunk egy évben v ilyesmi értitek..nemis volt még kapcsolatom! és nemtom h ennek miértelme van, de lehet h jól kijönnénk
2012. jún. 20. 23:35
 7/7 A kérdező kommentje:
esetleg*
2012. jún. 20. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!