Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak én velük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak én velük a Balatonon?

Figyelt kérdés
Egy fiú akivel alakulgatunk elhívott holnap a Balatonra a haverjával meg annak a barátnőjével akit nem ismerek.Úgy izgulok,hogy nehogy valamit elrontsak vagy mittudom én.:) Igazából még nem vagyunk együtt,és fura lesz majd hogy a másik pár ott fogja majd egymást csókolgatni mi meg csak ott ülünk vagy mi?? :D:D Egész nap ezen agyalok.Valaki valami megnyugtatót mondana?? :D
2012. jún. 24. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ugyanmár! Ha alakulgattok, éppen ideje az első csóknak! De amúgy meg hülyülhettek, dobálhat a vízben, úszhattok, állhattok kézen a víz alatt, röplabdázhattok stb.

Én sem csak romantikázni megyek a barátommal a Balcsira (főleg nem ha többen vagyunk), hanem inkább ökörködni.

Ne aggódj!:) És majd írj, hogy mi volt.

2012. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
megismered :) nyilván rád fog hajtani, nem viccből hívott, hogy nézzétek egymást :D beszélgetni csókolózni ismerkedni stb stb..és majd ha minden okés köztetek össze jösztök ha nem a világ megy tovább :) ne parázz jó lesz ;)
2012. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Holnap, a Balcsin valakit M E G F O G N A K D U G N I !
2012. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
irigylem a srácot..:PPPP ne idegeskedj, jön aminek jönnie kell :PPP
2012. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
HA velük leszel, akkor a leendő barátod kész tényként kezelheti, hogy van esélye nálad. Így lesz valami ez biztos. Az, hogy mi lesz ebből, azt majd neked kell tudni. Csak csók vagy orál vagy egy petting party vagy full szex. Bár az is lehet, hogy semmi, de csodálkoznék ha a srác ne akarná szorosabbra fűzni ezt a helyzetet.
2012. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
te mekkora egy alpári b*nkó lehetsz az életben :DDDDD
2012. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!