Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk velük az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk velük az első találkozásnál?

Figyelt kérdés

Egy fiú elhívott strandra találkozni, és amikor mondtam neki, hogy én egyedül biztos, hogy nem fogok tudni odatalálni mondta, hogy hozzam el a barátnőmet is, mert a barátjának tetszik ő, meg így valószínűleg oda fogunk találni a helyszínre. Mondtam neki, hogy oké és megbeszéltem ezt barátnőmmel is.

Ez mind szép és jó, csak az a bajom, hogy nem tudom, hogy mit csináljak majd ott. Mármint úgy értem, hogy a fiú felfogja, hogy nekem is tetszik. (A hátbekenős dolgot utálom, tehát azt hanyagolnám)

A másik meg az, hogy nagyon nem tetszik az alakom és ez miatt egy kicsit gátlásos vagyok. Nem az a bajom, hogy túlsúlyos lennék, hanem épp ellenkezőleg. Úgy érzem, hogy undorítóan vékony vagyok. Attól félek, hogy amikor meglátja, hogy milyen vékony vagyok egyből elmegy.

Barátnőm feldobott egy olyan ötletet, hogy majd játszunk egymás kezére, hogy majd a nap végére alakuljon valami a két fiúval.

Ti mit gondoltok erről? Vagy majd mit csináljunk?


2012. máj. 2. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elhívott akk akar valamit, szóval edj neki egy normális jelet h ő is tetszik neked!
2012. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj vegyél egy új fürdőrucit ami nagyon jól áll, és jól érzed magad benne, illetve ha kijössz a vízből, fel tudsz húzni egy hosszabb felsőt, rövidnadrágot, stb, ha ennyire zavarban vagy, de hidd el ha tetszel neki, csak azért nem fog más szemmel nézni rád mert mondjuk ki van a bordád. egyébként meg ha ruha van rajtad akkor is ugyan oylan vékony vagy. örülj neki.
2012. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!