Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőle vmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle vmi?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy találkoztam egy férfivel egy tanfolyamon, aki nekem az első perctől kezdve bejött. Aztán ahogy beszélgettünk egyre jobban tetszett és most azt hiszem beleestem. Neki is tetszem nagyon,mindig bókol nekem,ha szomorú vagyok, igyekszik felvidítani. A helyzet az, hogy le is feküdtünk többször is. És nagyon jó volt. A korkülönbség viszont nagyon nagy (25év). Szerintetek? Ciki, ha bevallom neki, hogy hogy érzek iránta? Vagy hagyjam, mert ez csak sex?
2012. jún. 25. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
mai világban kor nem számít minden gondolkodás kérdése:)te döntesz:)
2012. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs feleség, gyerek, vagy elvált akkor nem ciki. Szerintem a szerelemben nem a kor számít;)

Ne halgass mások véleményére, csak a szívedre!

Nekünk 10 év van, mégis mindenki 100 évnek kezelte, kezeli.


"Megismertem, megtaláltam az éhesen korgó darabját a szívemnek, és egy jelentős gerendáját a lelkemnek. Közénk akart állni egy ocsmány szám, akit fenékbe rúgtunk. Azóta boldogan élünk."

/Alexis C./

2012. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd amikor te még a 40-es éveid éled és még próbálsz fiatalosan élni, és esetleg őt már pelenkázni kell mert már nagypapa korú és lesz valami olyan baja, akkor elgondolkodsz hogy megérte-e a korkülönbség :) Arról ne is beszéljünk mi van ha megkérdezik, hogy ő az apád-e :D 22/F
2012. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!