Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "szeressek ki belőle"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szeressek ki belőle"?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már év eleje óta nagyon tetszik nekem. Tök rendes srác, beszéltem vele többször is, de nem nagyon foglalkozik velem. Tudom, semmi esélyem nála. Piál, és bagózik is, szóval a szüleim sem néznék jó szemmel, ha esetleg valami csoda folytán talán mégis összejönnénk. Valahogy "ki kéne szeressek belőle", mert jövőre az évfolyamtársam lesz, így több közös dolgunk is lesz a suli miatt, és nem olyan marha jó olyannal együttműködni, aki még csak le se tojik, miközben te tök oda vagy érte. Ha látom, elkezd remegni mindenem, kipirulok, és nem tudok egy mondatot rendesen végigmondani. A másik meg az, hogy van sok fiú, aki udvarol, de egyikre se tudom rámondani, hogy "na, ő tetszik", mert nekem más jön be. Ha összejönnék valakivel, nem sokáig húznánk, mert úgy érezném, kihasználom, mert mást szeretek. Nem tudom mit csináljak, és teljesen kész vagyok idegileg. Szoktam sírni miatta, az egy kis időre lenyugtat. Szóval hogy tudnám elfelejteni, esetleg enyhíteni az érzéseimet iránta?
2012. ápr. 17. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
igen. újra beigazolódott, hogy a csajok a léhűtők után futnak...
2012. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ja..
2012. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!