Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Elegem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Elegem volt már belőle

Figyelt kérdés
Egyedül élek anyámmal aki elég lazán veszi az életet, azt hiszi tini még, ezzel néha nem is lenne gond, ha nem az orrom előtt csinálná a dolgait. Az enyhe eset mikor hétvégén seggrészegre issza magát, de mióta eljárkál bulizni alig van itthon pénz :S és egy áh nem is tudom mit mondjak rá mert csúnyát nem akarok :S Rengeteg pasival volt mostanában, a hangokra néha felkelek :S egyik nap viszont nagyon összevesztünk és mikor hazajöttem éjszaka már részeg volt és adott egy puszit hogy mennyire hiányoztam neki és bocsánatot kért, csak azt felejtette el hogy a szája szélén még ott volt az ondó :SS nah itt elszakadt a cérna és eljöttem otthonról, ismerősöknél húztam meg magam :S

2012. jún. 22. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
most egyedül élsz vagy anyáddal ??????
2012. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 napja jöttem el, de ez csak ideiglenes
2012. jún. 22. 00:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj keményen menj el dolgozni és irány az albérlet ez igy nem élet addig probálk rokonoknál lakni ha nem megy beszéld meg anyáddal hogy ezt te igy nem birod
2012. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
ha nem cink neked, bemutatod nekem mutterod? :$
2012. jún. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1:54 Mekkora már!:D
2012. jún. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem írtál kort, így elég nehéz tanácsot adni... de gondolom esélyes, hogy 18 alatt vagy, ez esetben rokonoknál (akár meséld ezt el nekik is, amit itt leírtál) és mellette diákmunka, aztán mikor ütöd a 18-at, meg már nem nehéz elhúzni...
2012. jún. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2012. jún. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!