Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy találkoztam egy nagyon jó csajjal akit a való életben sohasem láttam nem is hallottam róla.Össze is jöttünk stb... és megmondta a nevét aztán felkeltem. Rákeresek facebookon és tényleg ott a neve és ugyanaz a csaj:D
2012. jún. 25. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. De ha már így bejött az élet akkor hajrá, ismerd meg. :) sok sikert
2012. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja persze
2012. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát öcsém ha ez ha ez igaz akkor,marha mázlista vagy :)

csak az a kérdés hogy reagál rád,mert ezt az álmos sztorit nem biztos hogy elhiszi...

de próbáld meg,drukkolok!

HA NEM KAMU A KÉRDÉS!:)

2012. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kajak nem kamu nemrég keltem fel és tisztán emlékszem mindenre:D
2012. jún. 25. 11:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Bökd meg, nem álmodik-e.
2012. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Antimod ***** válasza:

Hmm. Érdekes. Majd érdekelnek minket a fejlemények is.

Egyébként én elhiszem, a párommal társkeresőn ismerkedtünk meg, és éppen a profilomat nézte, mikor írtam neki. :D Jött is válasz egyből.

2012. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tényleg irj ha van valami fejlemény,erre kiváncsi vagyok:)
2012. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Várjatok, még nemtudom h ráíjrak-e:D
2012. jún. 25. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem a csaj is veled álmodott, nem ártana már egy kis csoda az életben.
2012. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

irjál már neki!!!!!!

álmodsz egy vadidegen csajjal,rákeresel,meg is találod és ő is az a csaj.ha nem irsz neki akkor egy .... vagy.próbáld meg,aztán ha nem jön össze akkor is adtál magadnak egy esélyt nem?:)

2012. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!