Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogyan lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hogyan lehetséges, mi az oka?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig jóban voltam egy sráccal a suliból. Megbeszéltük, hogy segítünk is egymásnak, mint mindig, nyáron összefutunk stb.


Utoljára kb 1 hónapja keresett. Minden formában kerestem már, de nem válaszol nekem. Most mi van? Nem bántottam meg semmivel, semmit nem tettem.


Így eltaszítani egy embert, számomra érthetetlen.


Én nő vagyok, ő férfi. Ahogy berobbant az életembe sok hónappal ezelőtt, úgy távozott is. Nem értem. :(


2012. aug. 21. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos megbántottad valamivel, csak magadnak sem vallod be. Ok nélkül senki sem tart távolságot, főleg ha előtte jóban voltatok.
2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, hogy semmit sem csináltam másként, mint előtte.


Azzal búcsúzott el, hogy majd keressük egymást. Én ezt meg is tettem, hamarabb mint hogy rá várjak, de nem tudom mire vélni ezt most..

2012. aug. 21. 14:10
 3/21 anonim ***** válasza:
Van azóta valakid? Lehet beléd szeretett és így könnyebb neki.
2012. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

elment nyaralni, kórházba került

megbántottad, megsértődött-akkor gyerekes, ha nem beszél veled, kár is érte

te bántottad meg, csak nem vetted észre-vagy benned van a hiba, mert nem veszed észre magad, vagy benne, mert túl érzékeny, sértődékeny, mindenbe túl sokat lát bele

2012. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Tény, hogy volt köztünk némi érzelmi kavarodás. Ez annyit jelent, hogy ő úgy viselkedett, mintha közeledni akarna, de nekem párom volt, tartottam a távolságot, de egyszer mégis kibukott belőlem, hogy jobb ha távol maradok tőle, mert vonz engem és ezt nem szabad.


De ez sokkal előtte volt, aztóta minden ment a régi kerékváságsban, barátok voltunk. És most egyik napról a másikra szó nélkül lepattint. Nagyon megbántott ezzel.


Legalább mondaná el, hogy mi a baja. Azt hittem nyaral, vagy baja esett, ezért kerestem közösségi oldalon is, ahol látam, hogy rendszeresen belép, elolvasta, amit írtam, de semmi válasz. A telefonra nem reagál.


Esküszöm nektek, hogy semmit nem mondtam, ami megbánthatta volna. Teljesen olyan barátságos volt az utolsó beszélgetésünk, mint bármikor máskor. :(

2012. aug. 21. 14:16
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem mindketten éreztük, hogy valami szikra van köztünk, de egyikőnk sem mondta ki. Én nem tettem volna, mert párom van. Ő nem tudja, mert soha nem kérdezte, én pedig nem hoztam fel a témát, ahogy ő sem a magánéletét ilyen szempontból.
2012. aug. 21. 14:17
 7/21 A kérdező kommentje:
Utoljára azt beszéltük, hogy összefutunk....és tessék. :( :(
2012. aug. 21. 14:18
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem egy 16 éves kissrácról van szó, akinél természetes, hogy bevágja a durcit.
2012. aug. 21. 14:19
 9/21 anonim ***** válasza:

pusztán kilépett ebből a játszmából

jól is tette

döntsd el, h mit akarsz

udvartatást meg ne tarts

én is voltam hasonló szituban, de ügyeltem rá, h ne fajuljon el idáig

2012. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 menta34 ***** válasza:
Egyszerű ... azt hitte lesz szex, de nem lett.
2012. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!