Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Van egy fiú aki már nagyon régóta tetszik.

Figyelt kérdés
De az iskolában van két különböző 'banda' akik utálják egymást és és ő van az egyikben én, meg a másikban. És mikor multkor is kiderült hogy tetszik nekem, nagy botrány lett mert az ő (volt) csaja is a bandába tartozott. Már épp kezdtem azóta elfeledni, de észrevettem ,hogy a napokban mindig engem néz és mikor a haverjaival van és én arra megyek akkor mindig rám mutat és elkezdenek beszélni. Én ezt persze rögtön észre veszem. És mindig úgy néz,hogy ne vegyem észre ,meg mikor nem látom. És most a napokban folyton ezen gondolkozok és érzem, hogy megint szeretem. De érzem,hogy soha semmi nemlehetne köztünk mert ha ez kiderül akkor megint botrány lenne. De nembírom ezt, ésnemis értem. Kérlek segítsetek! Reménytelen vagyok!
2012. jún. 25. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Na a barátaid gátoljanak abban hogy boldog légy, mert akkor azok nem barátok! Ha szereted akkor szerezd meg magadnak!

16/F


Reklám:

2012. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hahaha AD blocker FTW :D
2012. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hopelessly devoted to you

[link]


Guess mine is not the first heart broken

My eyes are not the first to cry

I'm not the first to know

There's just no getting over you


You know I'm just a fool who's willing

To set around and wait for you

But baby can't you see

There's nothing else for me to do

I'm hopelessly devoted to you


But now there's no for a hide

Since you push my love aside

I'm outta my head

Hopelessly devoted to you

Hopelessly devoted to you

Hopelessly devoted to you


My head is saying: fool, forget him

My heart is saying: don't let go

Hold on to the end

That's what I intend to do

I'm hopelessly devoted to you


But now there's no for a hide

Since you push my love aside

I'm outta my head

Hopelessly devoted to you

Hopelessly devoted to you

Hopelessly devoted to you

2012. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) és köszi a videót is imádom a Grease-t és ez a szám tényleg erről szól.:(
2012. jún. 25. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó Rómeó miért vagy te Death Row West Side nigga? :DD
2012. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!