Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az évben kerültem az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az évben kerültem az új sulimba. Azóta mindenki utál, és még a fiú is, aki tetszik! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Nagy-Britanniából költöztünk haza. Ezt az évet már itt kezdtem, egy új iskolában. Év elejétől kezdve nincs egy barátom/barátnőm se. Egy fiú volt, akinek nagyon tetszettem, de amikor odajött hozzám egyszer beszélni, mindenki összesúgott a hátunk mögött, és soha többet nem keresett.Kint mindeni nagyon szeretett, nagyon sok barátom és barátnőm volt. Szinte az egyik legnépszerűbb voltam a suliban(nem felvágásképp, csak nem értem, hogy miért utálnak ennyire, ha még csak nem is ismernek!)Soha egy rossz szót nem szóltam senkire és senkihez. Amikor mennék oda szünetben az osztálytársaimhoz, és látják, hogy közeledek, inkább elmennek. És ráadásul az a fiú, aki nekem nagyon tetszik, szinte azt sem tudja, hogy létezem! Mit csinálhatnék, hogy minden másképp legyen? Előre is köszi!! 18/L
2010. máj. 6. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig ez van ha egy alapvetően összeszokott társoságba érkezel.

Légy türelmes, hátha "megszeretnek"

2010. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem,hogy az idő majd segít, de már mindjárt év vége,és szerintem a nevemet se tudják!:(
2010. máj. 6. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom leirni de nagyjabol:Azt gondolják , hogy te lenézed őket mert te Angliábol vagy.Elég volt ehhez egy félreértelmezhető mondat.

Szervezz egy partit amiben van olyan különlegesség amit nem hagyhatnak ki bármennyire is nem szeretnek.

2010. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Maximum amikor ofő bemutatott az osztálynak, akkor hallották hogy angliából jöttem, de én nem meséltem nekik semmit, esélyem se lett volna, hiszen hozzám se szóltak...

De azóta volt új osztálytársunk, és őt elfogadták...

Ez a buli nem is lenne rossz ötlet, csak nem hiszem hogy meghalhgatnának, ha be akarnám harangozni:(

2010. máj. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!