Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok tippeket adni egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostboy kérdése:

Tudtok tippeket adni egy jó válogatás cd-hez?

Figyelt kérdés
Gondolok én most olyan tippekre hogy mi alapján szokás összeállítani meg hasonlók.
2012. jún. 25. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ milyen zenéket szeretsz? Én állatába youtube -rol szedek le félórás max 1órás mixeket. És azt írom ki cd.re.
2012. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*általába
2012. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
őm igen elfelejtettem leírni hogy barátnőmnek lesz. szóval nem tudom az olyan zenéket amiket nagyon szeret szerintem felesleges lenne kiírni mert ugye megvannak neki meg azokat nap mint nap hallgatja. tehát valami egyebet kell kitalálnom :)
2012. jún. 25. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi alapján?

Attól függ, mit akarsz vele elérni:)

Romantikázni akartok, esetleg simán csak pörögni vagy esetleg olyan számokat is rakhatsz rá, amik a kettőtök kapcsolatával hozhatóak összefüggésbe (pl. az első dal, amikor megismerkedtetek, stb.).

2012. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igaz igaz. elég gáz hogy ez nem jutott eszembe :) köszi szépen a segítséget. megy a + :)
2012. jún. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!