Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon nagy válogatás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy válogatás, ha szinte csak a hosszú hajú vékony nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Amúgy ha van egy rövidebb hajú, picit husisabb szép csaj, látom rajta h szép meg minden, mondhatjuk úgy h "be is jön", de mégsem kellene.
2011. dec. 31. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, hacsak nem nézel ki nagyon jól.
2011. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt gyk-n valamiért elterjedt az a nézet, hogy a válogatás rossz.

De ha nem válogatnánk, akkor mindenkinek jó lenne az első ellenkező nemű, akit mellé ültettek az oviban... Mert hát minek válogatni, ugye.

Szóval válogass csak nyugodtan és ne törődj mások véleményével :)


Aláírás:

Egy picit husisabb, rövid hajú, 26 éves nő.

2011. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ok :)


amúgy azért terjedt el szerintem ennyire itt, mert a gyk tele van sok ÁFCS-vel akik csak sírnak h a nőknek csak a jóképű gazdagok kellenek...

Amúgy valamelyik nap vagy 2csaj rakott fel magáról képet, érdekes módon az ÁFCS-k nem válogatnak, bárki jó lenne nekik, aztán mégis leoltották azokat a csajokat...

Ennyit arról h ők nem válogatnak -.-"

2011. dec. 31. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel mindenki így van. Csak van akinél szigorúbbak a kritériumok. Nekem csak magas, babaarcú pasi jöhet szóba. Eze az alap. Aztán legyen barnás bőre és sötét haja, de ehhez nem ragaszkodom.... most volt egy magas széparcú srácom 3 hónapig szőkés hajjal és világos bőrrel. De mivel 173 cm vagyok ezért a magassághoz ragaszkodom, szép arc meg az amibe belemerülök és beleszeretek, így ezekhez ragaszkodom.


Amúgy vicces emberek írogatnak ide... néha megnéznék 1-2-t :D


26L

2011. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!