Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne túl ciki ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne túl ciki ha ez kitudódna?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves fiú vagyok és egy hete kezdtem el járni egy 13 éves lánnyal... A teste és a gondolkodása is fejlettebb mint egy átlag 13é. Szeretjük egymást de nem merem elmondani a családomnak és barátaimnak mert tegnap találkoztam a barátaival és hát elég gyerekes az összes és nekem meg ha vele akarok lenni velük is kell :S Így elég gázos a helyzet...
2012. jún. 25. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak én tudom úgy, hogy ez még büntetendő? A helyedben én sem reklámoznám.
2012. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem büntetendő. De kicsit fura, hogy 3 évvel fiatalabb lánnyal jársz. De te tudod. Jó, igaz nagy korban nem gáz de ilyen fiatalon! A családod szerintem megértené, a barátaid biztos kicsikét cikiznének vele, de ez természetes egy baráti társaságban. Előbb-utóbb úgyis elfogadnák. :) De azért kicsit gáz...
2012. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem dugja a csajt csak járnak ergo nem büntetendö.
2012. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak járnak, az nem büntetendő. Ha szexelnek is, az igen.
2012. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
De az miért büntetendő ha szexelnek?
2012. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a szex büntetendő, de a járár nem, ettől függetlenül én nem járnék 14 év alattival
2012. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak én gondolom rosszul, hogy a járás előbb-utóbb szexuális kapcsolatot von maga után?

Azt hiszem 14 év alattiakkal szexuális kapcsolatot létesíteni büntetendő...

2012. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13 nagyon pici, ellenben a 16 éves csajok között már van igen szemrevaló! Az én barátnőm is 16 éves és én hamarabb töltöm a 20at mint ő a 17et.


A te esetedben, sok a körkülönbség, az enyémben már nem olyan vészes, később meg már mégugysem.

A különbség én akármit megtehetek vele, ha ő is akarja:) ameddig sajnos neked hosszuhosszu időket kell várnod, ha komolyan gondolod!!! és ez így is van rendjén 1 lány annyira korán ne is veszítse el!

2012. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7, igen de lehet, hogy csak egy év múlva jutnak el odáig (ha nem szakítanak közben) és addigra a lány már 14 lesz. :)


Egyébként kedves kérdező, ha már jársz vele, ne szégyelld a barátaid meg a családod előtt. Ez megalázó neki, olyan mintha nem szeretnéd igazán.

2012. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dilettáns döggomba ***** válasza:

Off: Büntetendő, ha lefekszik vele, de mivel ő is fiatalkorú, nem büntethető.

On: Nincs gáz, ha tényleg szereted, de a szexszel remélem még vártok egy ideig.

2012. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!