Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a töketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a töketlen fiúkról? Hogy viselkedik egy töketlen fiú?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Töketlenkedik.
2012. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az milyen?
2012. jún. 25. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
fogadjunk lány vagy
2012. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hogy viselkedik vagy hogy nem viselkedik egy töketlen fiú egy szép lány közelében, egy olyan lány közelében aki tetszik a fiúnak?
2012. jún. 25. 15:03
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyis a fiúnak tetszik a lány, ilyen esetben hogyan viselkedik egy töketlen fiú?
2012. jún. 25. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak példákat mondok:


Nem tud piát, vagy kaját rendelni egy vendéglátó helyen.

Fogalma sincs hová vigyen. Mindenre csak bólogat.

Tanácstalan, hezitál, hümmög, bizonytalan.

Nem kezdeményez beszélgetést, mert zavarban van, gyerekesen viselkedik, össze vissza beszél, dadog.

Összességében lúzernek és életre alkalmatlannak tűnik.


A töketlen fiúkat nem szeretik a lányok általában.

2012. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menekülnél tőle, de ha van egy kis csöpp eszed kézbe veszed az irányítást és sokszorosát kapod vissza később.
2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
menekülnék?
2012. jún. 25. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem tud piát, vagy kaját rendelni egy vendéglátó helyen.

Fogalma sincs hová vigyen. Mindenre csak bólogat."


Ez hol jön a töketlenséghez? Mi együtt döntünk arról hová megyünk, rendelni meg magamnak szeretek.


Részemről csak a nyafogós, bizonytalan, hezitálós fiúk nem jönnek be, meg a hisztisek, egyébként én határozott vagyok.

És épp azért koppintottam le fiúkat, mert nagyon a kezében akarta tartani az irányítást, elég kellemetlen, zavaró volt. :/

2012. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor megkérdezem mit akar tőlem, azt mondja, hogy nem tudom. :)
2013. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!