Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Maradjak eggyütt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Maradjak eggyütt a mostani baátommal, vagy menjek vissza az exemhez? 18/L

Figyelt kérdés

Az exemmel fél évet voltunk eggyütt, az első 3 hónap nagon jó volt, aztán utánna egyre kevesebbet foglalkozott velem, és végül szakított mondván hogy nem szeret. Nagyon sokat próbálkoztam hogy visszajöjjön, nagyon szerettem, de sajnos annak ellenére hogy megbeszéltük jóban maradunk, még mint barát sem érdekeltem őt. Ezek után nagyon a padlón voltam. Utánna megismertem egy másik srácot, aki randira hívott, megismerkedtünk és össze is jöttünk. Úgy érzem hogy szeretem őt, de nem érzem azt a lángoló szerelmet iránta, és azt meg főleg nem hogy ő a mindenem pedig a volt barátom iránt ezt éreztem. Ezt ő is valahogy így érzi, de jól érezzük magunkat eggyütt. Már 1,5 hónapja eggyütt vagyunk, de most visszajött az exem. Mindig írt nekem, úgy beszéltünk mint még anno mielőtt összejöttünk volna, utánna egyik találkozás alkalmával (közös a baráti társaságunk szóval nem kettesben találoztunk) meg akart csókolni, de én elhajoltam pedig nagyon akartam, utánna elmondta hogy szeret engem és hogy hülye volt anno amiért dobott engem. Azt mondta hogy mindent megtenne hogy boldoggá tegyen engem, és hogy most hogy már egy jó ideje másé vagyok jött rá hogy nagyon szeret.

Nagyon felkavart ez az egész, nem tudom mit tegyek. Ha észérveket nézem maradnom kéne a mostani barátommal, de igazából még mindig úgy érzem hogy igazából az exemet akarom, és vele akarok lenni, de félek hogy megint megbánt, és félek attól hogy esetleg megbánom, na meg a mostani fiúval olyan békés és szép minden. De nem tudom hogy melyik érezelem az ami erősebb, vagy mi lenne a legjobb döntés. Szerintetek?


2012. jún. 25. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez trükkös megoldás lesz: egyik se.

Indok:

az exed már 3 hónap után hanyagolt, jó eséllyel ez most se lesz másképp, csak épp most kanos és ugye rég nem kaphatott meg.


A mostani párodat pedig nyilván nem szereted eléggé, ha felötlött benned a fenti kérdés.


Inkább maradj egyedül kicsit amíg túlleszel az exeden és UTÁNA keress párt.

2012. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megfájdult a fejem.
2012. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre! :)
2012. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szaffi123 ***** válasza:
100%

1 Szerintem ha az exed anno otthagyott, akkor az azért volt gondolom mert nem szeretett..De most látja, hogy megvagy az új barátoddal, és mindjárt szerintem szét akar választani..Érdekes..És pont akkor jött rá mikor már neked van valakid..pf..Elküldeném... én tuti nem jönnék vele újra össze..Lehet hogy ezt mondani könnyű, de akkor sem dőlnék be neki újra, hogy mégegyszer csalódjak..

Szerintem az meg természetes, hogy az új barátod iránt nem érzel még úgy mint az exednél..Mert még nem sikerült annyira elfelejtened..Adj neki időt ha nem meny hagyd, kapcsolodj ki egy ideig, és utána keress valakit..De szerintem ne menny vissza az exedhez dehát ezt te döntöd el:)Én ezt tenném:)

2012. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az exed felejtsd el...

próbálkozz még az új pasival, de ahogy látom az se nagyon fog összejönni

2012. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha az exed 3 hónap után hanyagolt most se lesz máshogy. Szerintem maradj a mostani pasidnál , vagy legyél egyedül kicsit hogy átgondolhasd a dologkat.
2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos,hogy ha visszamész az exedhez,ő csak néhány hétig lesz veled normális! Én ugyanebben a helyzetben voltam,ráadásul évekig. Képtelen voltam dönteni. és mostmár egyikkel sem vagyok hanem egy harmadikkal. Hidd el neked is ez lenne a legjobb és az elsőnek igaza van. Egy ideig senki nem kellene neked. A jelenlegi párodba szerintem nem vagy szerelmes. Én pont így voltam.
2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majdnem egy év telt el az exem óta, ha eddig ezek szerint nem tudtam belőle teljesen kiszeretni akkor mégis mikor fog sikerülni? :( Tényleg legszívesebben a nyakába ugranék és vele lennék de tudom hogy ugyanaz lenne. Szóval úgy döntöttem az exemmel nem jövök össze bármennyire is szeretnék, a jelenlegi barátomon pedig gondolkozom..
2012. jún. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!