Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.Vivi kérdése:

Szerintetek ha egy lány nem mindig búval baszott, hanem sokat mosolyog azért mért szólnak neki hogy . Te mindig vigyorogsz? Mért baj az? >. <

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy baj? Csak megkérdik, hogy minek örül.
2012. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem baj vivikém:)
2012. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem baj. Vigyorogj csak :D
2012. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont azért kérdezik, mert ők búval baszottak. Kíváncsiak rá, hogy te minek örülsz:)
2012. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 okoska31 ***** válasza:
Nem baj egyáltalán. Én is mindig mosolygok. Egy héttel ezelőtt a volt osztálytársaimmal találkoztam, és az egyik lány (már férjes asszony) meg is jegyezte, hogy azt bírom benned, hogy mindig mosolyogsz, mindig jó kedved van. (pedig ha tudná...)
2012. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:

Ez nem baj!

egy szép női mosoly minden nap jóljön :)

2012. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha valaki mindig mosolyog azért van mert optimista és a legócskább helyzetben is talál magának vigyorogni valót, aki meg pesszimista az a legjobb helyzetében is csak a rosszat látja vagy meggyőződéssel várja és idegesíti ha valaki jókedvű
2012. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha mosolyogsz. A második legjobb dolog, amit a száddal művelhetsz.
2012. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ne mondjátok hogy az a legjobb ha valaki egész nap vigyorog meg nevetgél!legtöbbször ez csak álca és közben feszeng az illető és így próbálja megoldani a kínos szituációt.Én egyébként sokra tartom a komolyságot,de persze fontos kiengedni a gőzt ha számunkra megfelelő emberekkel vagyunk együtt.
2012. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha sokat mosolyogsz és jó kedvű vagy. Azonban egy egész nap idétlenül vigyorgó nő (mint egy 13 éves kislány) idegesítő.
2012. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!