Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a lányok nem látnak bennem férfit?

Figyelt kérdés

Igazából arra szeretnék rájönni,hogy kell lesz@rni a dolgokat?

Pl:Jön velem szembe egy lány/nő,de le sem sz@r.

Én meg ezt a helyzetet szeretném lesz.rni!

Hogyan kell?!

Vagy:

Megyünk én meg a haverom a városban és a szembe jövő csajok kb 90%-a még csak észre sem vesz engem,viszont a havert már annál inkább.

Nos?

Ti mit tennétek?

Lécci,komoly válaszokat kérek,mert már nagyon érzékenyen érint ez a téma!

Köszi!


2012. jún. 25. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy egyszerű a képlet: haver jobban néz ki

2012. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad túltenni magad rajta. Inkább faragj magadból férfit. (ezt egészen addig csinálhatod, amíg szereted azt amilyen vagy)
2012. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Alapvető dolog hogy nem haverral mész csajozni, mert akárhogy is néz ki ő akkor is konkurencia. Menj el egyedül valahova bulizni, csak lesz valaki aki megsajnál és szétteszi a lábát.
2012. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ASOT ***** válasza:
nézz meg pár Dr. House-t!
2012. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Első!

Egy francot néz ki jobban!

Azért azt még megtudom állapítani,hogy ki néz ki jobban,mint én!

Nos,ő cseppet sem néz ki jobban,mint én,sőt!

Viszont van egy nagy előnye,hogy totál barna gyerek és azt meg tudjuk,hogy ez milyen szinten bejön a csajoknak!

Mert onnantól kezdve már bárhogy nézhetsz ki,ha barna tónusod van,akkor is f@szagyereknek fognak látni téged,ha valójában nem vagy az!

Egyébként meg egyáltalán nem az a szépfiú típus(ezt nem én mondtam róla!)Inkább ilyen kisfiús vagy mi!

Bazinagy kerek fej,nagy krumpli orr mélyen ülő szemek!

Számomra úgy néz ki,mint egy orosz alkoholista,de a csajoknak úgy látszik,bejön!

Harmadik!

Köszi a tippet,de sajnos egy csaj sem fog szexelni senkivel szánalomból,szerintem!:):)

2012. jún. 25. 18:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Képet hagy lássunk már rólad! :))
2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden a barnaságon múlik,akkor miért nem mész ki a napra,vagy miért nem mész el szoliba?://

A másik meg:én minden pénzt megadnék azért,ha nem nézne rám mindenki úgy,mint egy terroristára,mindig mindenki észrevesz,pedig tök átlagos vagyok.

2012. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, szerintem is rakj egy képet. Innen pontosabb visszajelzést kapsz, mint az utcáról.


ui. de tegyél a haverodról is egy képet, mert ahogy leírtad igazán kiváncsi lennék rá. h milyen :))

2012. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! ez nehéz kérdés. Én lány vagyok, és csak a lány szemszöget tudom neked leírni. Én olyan pasikat nézek meg akiknek tetszik a járása, jó a tartása és olyan "peckesen", fölényesen, lazán sétálgat. Persze fontos hogy milyen az arcuk is, de inkább az összkép, a kiállás számít. És ez kortól független amúgy. Ahogy írtad, az olyan ok jönnek be a csajoknak akikből sugárzik a nemtörődömség, a belesz@rok stílus. Ezt jól látod.

Biztos hülyén hangzik, de mi lenne ha gyakorolnál valami laza séta stílust pl. vagy egyszerűen nézd meg a haverod, hogy mozog, lehet h ő pont ilyen.

Remélem nem volt túl zavaros amit írtam, csak segíteni próbáltam:)

(34/L)

2012. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

34/L!

Köszi a választ,de a haverommal kapcsolatban ez biztos nem igaz,sőt!

Neki kissé,olyan suta a járása,mert fájós a térde,úgyhogy kicsit furcsán megy,ilyen előre-hátra billenősen!:D

Változatlanul azt mondom,hogy nem néz ki jobban,mint én!

Azért ennyit én is megtudok ítélni,de mivel barna bőrű,de nagyon,ezért bejön a nőknek.

Ja,egy kolléganőm pár napja mondta,hogy jó a testem,ha ez jelent valamit,szal,ilyen sportos.

2012. jún. 29. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!