Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond enekem ilyeneket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond enekem ilyeneket, miért rúg ezzel belém?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős férfi, kedvel, mert mindig keres, én is kedvelem.


Néha olyan dolgokat mond nekem, amivel tudja, hogy megbánt, de nem érdekli.


Pl: egy kategóriájú ember csoportba tartozom, ő direkt megjegyzést tesz rájuk, hogy mennyire utálja őket. Akkor minek keres, ha engem is utál? :(


És élvezi, mert nevet rajta. :(


2012. jún. 25. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
mert g*ci!a népesség 70% g*ci...
2012. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Felnőtt ember és ennyire tapintatlan, bár néha azt érzem, direkt kapom. Miééééééééért? :(


Már mondtam neki, akkor jobb, ha engem sem hívsz fel, nem mondott rá semmit, nevetett.

2012. jún. 25. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, hogy vicces. Nem tűnik fel neki hogy egy gyökér paraszt. Nincs benne mit kedvelj.
2012. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a pasi nem kedvel téged, ha kedvelne, nem így viselkedne.

Az ilyenekbe ne bízz meg, és rakd helyre.

Elárulom neked, az exem utálta a cigányokat. (ki nem?)

Én meg mondtam neki, hogy azokat a cigányokat nem utálom, akik európai módon élnek, akik rendesen szocializálódtak és nincs velük semmi gond. (igen, van ilyen, hiába nem hisztitek el.)

Aztán azt is mondtam neki, hogy egy családfakutatáson kiderült, hogy az üknagyapám valószínűleg fél cigány származású volt. (tehát a szépszülőm valamelyike volt cigus)

Erre olyat beszólt nekem, hogy mindegy, hogy kiben mennyi cigány vér van, mindet bele kéne lőni a Dunába, akkor is, ha normálisan viselkedik.


Gondolhatod, milyen idilli kapcsolat volt a miénk...Amikor már sokadjára összevesztünk ezen, akkor otthagytam a francba. Végül kiderült, hogy meg is csalt, szóval jobb is, hogy vége lett.


Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, ne menj el a találkákra, ne reagálj a kereséseire. Ha azt akarod, hogy folyton alázzon, akkor nyugodtan közeledj felé.

2012. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az a vicc, hónapokon át úgy viselkedett velem, mint aki érdeklődik, közeledik, majd amikor elmondtam mit érzek, nem foglalkozott vele. Azóta is barátnak vagy tudom is én minek tart, és most meg ezt kapom tőle.
2012. jún. 25. 20:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszer hazudott nekem, de rájöttem. Olyat hazudott, amire azt remélte ideges leszek. Azt mondta, kipróbálta belém tudja-e hozni az ideget. Mondtam neki ne szórakozzál, mert nem tudod úgysem.
2012. jún. 25. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez az ember egy p.cs, aki azt élvezi, hogy bánthat. Ezzel kompenzál valamit. Nehogy már te legyél a játékszere! Felejtsd el, nem érdemes rá egy percet sem elfecsérelni. Az ilyen embereket a lehető leggyorsabban ki kell iktatni az életünkből!
2012. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér
2012. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, biztos találsz majd olyan férfit, aki meg is érdemel.
2012. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan férfi ismerősöm, akivel bár nem találkozok mostanában valami sokszor, mégis úgy érzem, hogy ő akkor érzi jól magát, ha gúnyolódhat rajtam, kikezdhet engem valamiféle hülyeséggel. És sokszor másképp viselkedik velem, mint szokott. Soha nem tetszett a pasi, meg most sem, csak néha szar érzés, amit hozzám vág :/

Tehát át tudom érezni a helyzetedet, bár azt egyáltalán nem értem, hogy ezt miért csinálj veled az ismerősöd... vagy ha nem kedvel téged, akkor miért keres? Szerintem ezt meg kéne tőle kérdezned.

2012. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!