Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha veled azonos nemű embernek is bejönnél?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok,és hetero,de többször fordult elő velem,hogy csaj akart összejönni velem.Sose mentem bele,de nem értem miért vonzódnak hozzám nők,főleg,hogy tudják,barátom van.Persze nem ítélem el az ilyen embereket,a meleg férfiakat sem.Te hogy reagálnál erre?Büszkeséggel töltene el,hogy mindkét nem számára vonzó vagy?
2012. jún. 25. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Én konkrétan elborzadnék ezen a beteg világon.
2012. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az hogy saját magad neme belédszeret, egyenlő lehet azzal is, hogy féltékeny rád.


Vagyis normális esetben jólesik, de mégis távol tartod magad tőle, mert te hetero vagy...

2012. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem taszít a dolog, nem ítélem el, csak engem ne akarjon felszedni. Amikor egy lány ismerősöm akiről kiderült, hogy mindkét nemhez vonzódik és utalásokat tett nekem, inkább elkerültem utána. Vagy a félreérthető témákat és helyzeteket kerültem el.
2012. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult ez egy párszor. Engem konkrétan 2 napig vert a víz utána. Semmi bajom a meleg nőkkel vagy férfiakkal, csak ne akarjanak felcsípni. Egy leszbi pár "fiú" tagja olyan pofátlanul csorgatta rám a nyálát, hogy köpni nyelni nem tudtam. Nagyon rossz élmény volt. Rosszabb mint amikor egy éttermi pincérnő incselkedett velem.
2012. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nem örülnék neki. nem vagyok oda a melegekért
2012. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mondanám, hogy nem. ha nem érti meg akkor mondom eltöröm a bordáját. ) ha ez sem működik akkor eltöröm a bordáját, ha jó napom van csak bordazúzódás :D

és leszarom, hogy egy @ megakar-e $ vagy sem, csak könyörgök ne mutassa ki! :)

ui: nem vagyok homofób csak egyáltalán nem érdekel, h vadidegen emberek mit csinálnak a hálószobájukban!


21/F

2012. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el a melegeket, de az ilyen illetőt kerülném a későbbiekben. Nekem nagyon kínos lenne.
2012. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem,ha tetszik nekik egy hetero,azt hiszik meg tudják téríteni és ő is leszbi/meleg lesz? Én ha leszbikus lennék,nem mernék egy hetero csajjal próbálkozni,hiszen ezek a próbálkozások rendszerint kudarccal járnak.Nem értem őket...
2012. jún. 25. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy lenne olyan típus, amilyentől irtóznék, de a férfiak közül sem minddel jönnék össze. Mostanában a legszívesebben meleg férfi lennék.
2012. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem, a melegek felismerik egymást. Vagy ez csak a férfiaknál működik?
2012. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!