Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy a melegeket büntetik (súlyosan)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki? Hol? Most önbíráskodásra meg melegverő akciókra gondolsz?
2012. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Tudomásom szerint csak ázsiai és afrikai országokban büntetendő a homoszexualitás, azonban nagyon rossznak tartom a melegség büntetését, az emberjogi aktvisitáknak ezügyben is lenne tennivalójuk.

Egyébként ha egyszer a Jobbikot szavazzuk kormányra, itt is büntetendő lesz a homoszexualitás - már be is nyújtottak egy erre irányuló törvényjavaslatot. :((


25/F (meleg)

2012. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Csegi89 ***** válasza:
100%
Pontosíts kérlek...
2012. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha mondjuk a kék szemért járna megtorlás.
2012. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én javallom . Utálom őket(boccs)

am az volt hogy igen amit irt az egyik válaszolo hogy benyujtottak egy törvényt hogy magyarországon is legyen.

2012. jún. 25. 22:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

22:39-es válaszoló vagyok.


Azonkívül, hogy utálsz minket, leírnád, hogy miért kellene, hogy büntetve legyünk?

2012. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy egyeseknek miért fáj az, hogy valaki fiú létére a fiúkat vagy lány létére a lányokat szereti. Miért van közük más magánéletéhez? Jó, a melegfelvonulásokat én se csípem, de aki normális életet él, azzal mi a baj? Attól, hogy otthon az ágyban egy vele ugyanolyan neművel szexel, még nem lesz rosszabb ember, nem ér kevesebbet a munkája, nem lesz kevésbé kedves stb. Jó oké, mondjuk te (és mások is) gusztustalannak tartod a meleg szexet, de nem kell nézni, nem kell belegondolni és még kevésbé kell csinálni. De ha más meg azt akarja csinálni, az miért baj? Ha te nem szereted a mákos tésztát, de másnak meg az a kedvence, akkor ennyi erővel őt is utálhatnád.
2012. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, ez a Te véleményed. (Amúgy miért, mit ártottak a melegek Neked?) De az, hogy valamit nem kedvelsz, nem jelenti azt, hogy azt máris büntetni kellene, különösen úgy nem, hogy a homoszexuálisok nem ártanak senkinek.
2012. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk, ha megismersz valakit, tök szimpatikus, megkedveled, összebarátkoztok és kiderül róla, hogy meleg (mondjuk, hogy van pasija és nem hajt rád), akkor teljesen megváltozik róla a véleményed, pedig előtte barátok voltatok?
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Amióta pontosabb információim vannak arról hogy miért meleg a meleg azóta a tartózkodàs lehetőséget választom.. állítólag "nem önszàntukból" hanem valami rendellenesség miatt olyanok amilyenek... De akkor szinte az összes ókori görög rendellenes lett volna? Na mindegy, én tartózkodom, csak ne előttem csinàlják, meg mutogassák magukat...
2012. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!