Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem bírom elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem bírom elviselni a melegeket? Igazán próbáltam. Tudom, h nem tehetnek róla. Mit csináljak? Egyszerűen kiráz tőlük a hideg

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Marha egyszerű: ne foglalkozz velük.
2012. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy van akivel egészen jól megvagy csak nem tudod róla.

Aki normálisan él azzal semmi baj . Az extra feminin, tangás seggrázó amitől én is kiborulok.

2012. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kell velük haverkodni. nekem vannak búza ismerőseim, a szexuális életük nem érdekel, ezen kívül pedig remek beszélgetőpartnerek, lazák, intelligensek. najó, a barátaim 100%a intelligens, mert engem meg a proliktól és az ostobáktól ráz a hideg.
2012. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

"kiráz tőlük a hideg"


Miért?

Jobb, ha meleg rázza ki??

:)

2012. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,amúgy.és a leszbikusoktól is menekülök.nem tudok elsiklani felette,2 o.társam is az.egyik fiú másik lány
2012. jún. 10. 13:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért foglalkozol velük? Ne törődj velük, ennyi az egész.
2012. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni olyan emberrel, aki másmilyen szexuális beállítottságú. Mint ahogy a heteróknál sem. Egy ilyen ember lehet intelligens, kedves, együtt érző, stb. Nekem is van három meleg jó barátom (1 lány, 2 fiú -> de ők nem alkotnak párt). A lány pár éve azért merte nekem bevallani, hogy a saját neméhez vonzódik, mert én nagyon toleráns vagyok az ilyen emberekkel. Nagyon rendes csaj, jó a humora, komolyan veszi a munkáját, nem csinál olyan dolgokat, ami másoknak kellemetlen. A két fiúról már régebben tudtam, hogy melegek. Nem feltűnősködnek, nem kényeskednek. Még a melegbárokba se járnak bulizni, mert ők nem olyan bulizós típusúak. Egyszerűen természetes módon viselkednek, mint két felnőtt férfi. (A Bűvölet c. sorozatban is van két meleg, azok sem olyanok)
2012. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze,értem én,de mivel állandóan velük kell lenni(közös feladatok,kicsi az osztály 11fő)nem tudom h mit tegyek.
2012. jún. 10. 13:26
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Üdv a klubban.Nekem a melegekkel semmi bajom(pasikkal),de a leszbikusoktól rosszul vagyok.Lehet,én fogtam ki rosszul az embereket és pont olyanokat sikerült megismernem,akik iszonyat rosszindulatúak.Előlük én is menekülök.Egyet tehetsz:letojod őket magasról.
2012. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, Én még úgy nőttem fel,hogy a másság(meleg,leszbikus) az egész világon tabu téma volt,és mindenki ellenezte.

Én ma is nehezen tudom elfogadni, de nem ítélkezem. Nem foglalkozom velük. Nem érdekel a nemi hovatartozásuk.

Ha mint ember kedvelem,és tisztelem,akkor ha kiderülne hogy meleg vagy leszbikus, az érzéseim,véleményem nem fog változni. Továbbra is kedvelni és tisztelni fogom,csak maradjon a nemi élete továbbra is tabu velem szemben..

Egy embert nem a nemi életéhez kéne viszonyítani,hanem a viselkedése és tettei alapján.

Azért mert mások még jó emberek ők is..

54/N

2012. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!