Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék már egy tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék már egy tartós párkapcsolatban élni, de egyszerűen nem nagyon tudok megnyílni a fiúknak. Mit javasoltok? L/19

Figyelt kérdés
Nem az a baj, hogy nem találok magamnak, mert imádok flörtölni a srácokkal. Vékony, sportos csaj vagyok, csak félénk?! :/
2012. jún. 25. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tolj egy spanglit.
2012. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyi infó önmagában nem elég. Fel kéne fedezned, hogy milyen gátlás/félelem/beidegződés váltja ki belőled ezt a "félénkséget", és aztán elkezdhetsz dolgozni ennek a feloldásán.
2012. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, sok rendes, izmos, magas, jóképű srác van, próbálkozz tovább a nyakadban meg mindig legyen egy tábla, rajta felírva:


Félénk csaj vagyok, de b@szni akarok!

2012. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
mert még nem érezted 1x sem, hogy meg tudnál bízni valamelyikben is...
2012. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van... nehezen nyílok meg, mert túl sok ember vesztette el a bizalmam (kb. 25-30 embernek nyíltam meg őszintén, ebből 5 az, akiben teljesen megbízom). Azóta nem nyílok meg annyira, csak aki megérdemli. Nekem abból a szempontból jobb a helyzetem, hogy a legjobb barátaim mindig fiúk/voltak. Merj közel engedni magadhoz embereket.
2012. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pár évvel fiatalabb lennék, azt írnám, küldj egy privit, így inkább azt, hogy nyílj meg, vadássz, és engedd, hogy vadásszanak rád...
2012. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írj egy mailt : bereczki.krisztian@citromail.hu
2012. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!