Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira rossz, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz, hogy nincs mellettem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most voltam kilencedikes és ugye új suli új osztály új emberek,de ez persze szép és jó..

Most,hogy új suliba kerültem és új emberek közé az osztályomba jár egy fiú akit elején nem is érdekelt,de ahogy teltek a napok hetek meg ismertem. Először csak olyan fiúnak tartottam aki csak az érdekli. De egy nap mikor valamit mondtam neki meg nem tetszett el kezdett velem le kezelően beszélni..nem mintha sokat beszéltünk volna onnantól kezdve végképp nem beszéltünk. Végül " ez a nem beszélek veled le kezelően dolog" el múlt majd kicsivel később beszélgetni kezdtünk...és egyszer csak azon kaptam magam,hogy bele szeretettem. Többet gondoltam rá a kelleténél.

Egyszer - kétszer mintha azt vittem észre,hogy ö is így érez ,de ezek csak halvágy mozdulatok voltak és ez így ment mostanáig..végül el jött az év vége. Év záron mikor mentünk a terembe mellettem jött és egy pillanatra hozzá ért a karomhoz. Én rá néztem de ö csak nézett előre. Se szó se beszéd vége lett évnek és én most nem tudom,hogy mit csináljak,vele álmodok rá gondolok.

Tudnátok valamit mondani,vagy javasolni,hogy mit csináljak?

A választ előre is köszönöm.


2012. jún. 25. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
hívd fel?! írj neki facebookon?!
2012. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá Facebookon.Max,ha nem válaszol,az sem ciki,mire kezdődik a suli,úgyis elfelejti :D Nem akarok ebből viccet csinálni,nyugi,de szerintem jobb ha írsz neki,mint felhívod.Hajrá :)
2012. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!