Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy rossz...

Mit csináljak? Egy rossz gyerek ül mellettem és nem tudok figyelni.

Figyelt kérdés
Szal nálunk az van hogy minden hónapban ültetés van eddig egy jó fej csaj mellett ültem és magamhoz híven szép 5-ösöket kaptam jó havi 4,87-es átlaggal. Aztán egy hülye gyerek mellé kerültem most aki dumál hintázik és mozgatja a padot. Ezóta hogy itt ülök egyetlen 5-ösöm sincsen.(már sokszor ültem ott és akkor is rosszabb voltam mint általában és mindig ugyanúgy tanulok) Mit tudnék csinálni? A tanárt nem érdekli és ez az egy hónap lenne ahol tudtam volna javítani! :( mit tehetek?
2009. ápr. 24. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnököd nem tud segíteni? Esetleg ha anyudat beküldenéd fogadóórára akkor tudnának valamit tenni...
2009. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a ofőm le se szarja azóta nem is merem kérdezni mióta nem láttam hátulról szóltam és leordított a fejem
2009. ápr. 24. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd,hogy nem látsz jól,és mész majd szemüvegért.

Más az osztályból nem akar a mellé a gyerek mellé ülni?Birnátok cserélni.

2009. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátran szólj ofődnek...mivel jogod, hogy ezt közöld vele...és joga ,hogy segítsen neked...és biztosan nem ordit le...vagyis remélem :D
2009. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így mondd el az osztályfőnöködnek, ahogy ide leírtad. Ha nem foglalkozik veled, akkor jó, ha anyukád bemegy és megbeszélik. Olyan gyerekes dolog ez az ültetés, nem tudom, miért mániája minden általános iskolai tanárnak.
2009. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát...tiszta hülye a tanár ha cserélünk vkivel helyet rögtön bevág egy intőt és anyum bemegy egy éven át szemétkedni fog velem igen és énsem értem ezt a gyerekes ültetést.:S
2009. ápr. 25. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Én bevállalnám az intőt és a szemétkedést, ha ezen múlik. Tudom, hogy ennél egoistább hozzáállás nincs, de nekem az a fontos, hogy jól tejesítsek. Egyetemen is egyedül ülök, mert mindig zavar ha körülöttem mindenki pofázik. A tanárnak meg nem joga eldönteni, hogy neked mi a jobb.
2009. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!