Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flört. Már nem beszélünk…?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört. Már nem beszélünk…?

Figyelt kérdés

Megváltozott minden…

Mi történt, nem igen értem (kérdezett valamit, de én csak hebegtem-habogtam-zavarban voltam-talán a kérdésére sem emlékszem). Gondolkodtam, hogy beszélek vele, de nem mertem. Meg hogy ma felhívom-de hát azt sem merem hisz semmi jogom számonkérni hogy mi zajlik benne mi változott meg. Csak azt tudom hogy bennem mi változott meg mióta kerül…

Haverok voltunk bizalmasan szoktunk beszélgetni, csipkelődtünk egymással. Én csak barátként tekintettem rá, segítőkész volt… Szokott ilyeneket mondani pl. teljesen megbolondítasz, kezdek zavarba lenni…-én gondoltam csak poénkodik szoktunk kétes utalásokat tenni, de csak viccből.(Nekem régen csak fiú barátaim voltak, mert bennük mindig is jobban megbíztam nem voltak pletykásak stb. Bírtak engem, mert mindig is a fiús témákban otthon voltam. Érdekeltek a motorok, kocsik, küzdősport… sose volt gondom belőle). De észrevettem a körülöttünk lévő emberek beszólogatnak neki és rám is máshogy néznek és nem tudtam miért-most sem tudom. Viszont így elkezdett kerülni engem-haragszik???-nem tudom. Vagy szívatják a többiek?-nem tudom. Fenn voltunk egy közösségi portálon és egyik nap hívta valaki (portáljuk közös, amiből én azt szűrtem le lehet ő hívta hogy kérjen már engem számon és ezt nagyon cikinek éreztem). Így letöröltem. De most meg fura érzés hogy nem látom reggel és este cheten. Így hogy kerül elkezdtem mást érezni, de igen durván. Basszus ebbe bele lehet őrülni. Muszáj lesz beszélnem vele, mert ez így nagyon rossz hol ő hol én kerülöm. Persze nem biztos hogy oda merek menni majd hozzá hisz lehet hogy nem is akart haver barátom lenni csak szívatott (de jó lenne belelátni a fejébe :S). Jó lenne mindent visszacsinálni ha csak ugyanolyan haverok lennénk mint előtte akivel el lehet jókat dumcsizni már jó lenne, mert ez a helyzet elég furi.


(Na meg ha jár is ezen az oldalon akkor tuti magára ismer, de lehet könnyebb is lenne ha itt válaszolna mint élőben :P igazándiból nem tudom milyen kategóriát kéne ennek a kérdésnek választanom, biztos nem ezt…)



#barátság #flört #barátságból más?...
2012. jún. 26. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hu hat nezd ha 13 14 lehet szivatjak ha tobb akkor lehet tobbet erezirantad csak nem meri bevallani vagy meg tetszettneki mas es akk hanyagol sok sok nyitott kerdes van.leg jobb odamesz hozza es beszelsz vele h tiztazzatok a dolgot h dudd hanyadan alltok es kesz ,nem jo huzni halasztani az ilyen dolgokat mert csak roszabb lesz 23 F
2012. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az biztos a fejükbe sajnos sosem fogsz belelátni, pedig tudom, hogy jó lenne. Beszélj vele. Ha tényleg csak szívatott, akkor az ki fog derülni, biztos rosszul esik, de legalább tudni fogsz róla. Ha meg tényleg barátként tekint rá, akkor meg megtudjátok beszélni normálisan

Szorítok neked!

2012. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú köszi nektek!!! (Este nem mertem kérdést kíírni, mert sok bojleres idióta válasz volt itt!)

Idősebbek vagyunk nem tinik-hát várok kicsit és ha ő nem beszél a dologról muszály lesz nekem.

2012. jún. 26. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mas teszta ha mar nem tinik vagytok.lehet telleg szeret csak te nem viszonoztad nem ugy viselkedtel vele o tobbet kaart te nem es most morci,masik valtozat lehet kivancsi hogy mit fogsz lepni hogy nem beszeltek. 3. lehet talalt valakit es hanyagolja veled a kapcsolatot.

En meg ilyet 23 eves fejjell meg nem tettem mivel oszinte ember vok ezert mindeg kimondom a dolgokat sok sikert kerdezo :)

2012. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, tudom, de most már én nem akarom

Tudom, tudom, hogy nem lesz még egy alkalom

Tudom, tudom, de most már én nem akarom

Nincs mit tenni, mert gyorsan megunom



Volt egy lány, és úgy éreztem, mindent megtennék

Próbálkoztam mindennel, hogy randit kérhetnék

Elmúlt egy pár hosszú hónap, semmi nem történt

Szépen lassan ejtettem és hagytam bármily szép



Megfordult a helyzet

Másképp gondoltam

Megfordult és jött hozzám

Erre én így szóltam:



Tudom, tudom, de most már én nem akarom

Tudom, tudom, hogy nem lesz még egy alkalom

Tudom, tudom, de most már én nem akarom

Nincs mit tenni, mert gyorsan megunom



A másik osztályban volt, minden nap csak néztem őt

Kétség nem fér hozzá a Földön ő a legjobb nő

Nem voltam egy gazdag forma, értettem, hogy miért

Miért nem kellettem és miért nem vette észre még



Megfordult a helyzet

Másképp gondoltam

Megfordult és jött hozzám

Erre én így szóltam:



Tudom, tudom, de most már én nem akarom

Tudom, tudom, hogy nem lesz még egy alkalom

Tudom, tudom, de most már én nem akarom

Nincs mit tenni, mert gyorsan megunom

2012. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
???
2012. jún. 27. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!