Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utcán hogy lehet felhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán hogy lehet felhívni magadra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Szóval megyek az utcán/villamoson/tök mindegy, hol és látok egy hímnemű egyént, aki bejön, de nőként nyilván nem megyek oda leszólítani... Hogy lehet eredményesen felhívni magamra a figyelmet? Pontosabban valahogy bizalmat sugározni, hogy oda is merjen jönni? :D Sokszor van, hogy észrevesz, látom hogy tetszem neki, hezitál, de végül nem jön oda, a jóég tudja miért, sosem értem meg a férfiakat. Bezzeg akinek semmi jelzést nem küldök, az bír nyomulni:)
2011. szept. 16. 19:12
1 2
 1/13 szamóca.. ***** válasza:
100%
hát télen nekem nagyon megy az ilyen: pofára kell esni és ki kell röhögni magad
2011. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
"látok egy hímnemű egyént, aki bejön, de nőként nyilván nem megyek oda leszólítani" Miért nem?! Ne várd, hogy a sültgalamb a szádba repüljön! Tenned kell valamit neked is érte, nem csak várni, hogy odamenjen.. Kezdeményezz te
2011. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem fingj egy jó hangosat. Azzal biztosan magadra vonod a figyelmet.
2011. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy hezitál. Ez annyit jelent, hogy nem adtál elég egyértelmű jelet.
2011. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
szerezz egy majmot
2011. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézza a szemébe és mosolyogj.

Lassulj le, nézd, hogy megáll-e.

Visszafordul-e.

Ha igen mondhatod, hogy szívesen megadnád a számodat neki.

Egy ilyen helyzetbe le tudom képzelni, hogy elkérném a lány számát.

Egyébként nehezen, mert nyilván nem úgy megyek az utcán, hogy minden nőtnek elkérdjem a számát, aki szépen moslyog rám.

Ja meg pont az ilyeneket akarod lekoptatni.

2011. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nézem, mosolygok, "úgy" nézek (nem tudom megfogalmazni, csak...úgy:)), számomra teljesen egyértelmű, de még sosem voltam férfi, tehát lehet számukra nem. Mi lenne egyértelmű? Odamenni meg nem fogok, hogy nézne már ki, hogy én kérem el a számát vagy hívom el valahova... Oké, emancipáció meg egyenlő jogok, de azért valami határ legyen:D

Szamóca, télen én is így csinálom, bár az nem szándékos:DDD

2011. szept. 16. 19:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"free hugs" tábla?
2011. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szamóca.. ***** válasza:
100%

szándékosnak nem szándékos, de baromi hatásos:DDD

valamiért a pasikat vonzza a balf.sz nő látványa.

2011. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak nezz ra hosszan, s mosojogd el magad. En erre szoktam reagalni, ha bejon a csaj. Ha erre nem reagal semmit akkor v balfax, v nem josz be neki, v baratnoje van.

Nyomulni ne nyomulj, az mar ribancos. Csak mosojogj ra, esetleg tobbszor is.

2011. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!