Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Ne foglalkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap este megböktem egy srácot, aki nagyon tetszik. Rám írt, hogy már aludnom kellene. Mondtam, hogy nem tudok. Megkérdezte 'hát hogy hogy, mi jár a fejedben?:)'


Legszívesebben azt mondtam volna, hogy ő, de nem mertem.


Ne fűzzek sok reményt hozzá, hogy visszabökött, és rám írt?



2012. jún. 26. 11:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem mertem megbökni, féltem, mert nagyon aranyos srác, és nem akarom, hogy azt higgye, hogy nyomulok.


Nem tudom, mit tehetnék :(

2012. jún. 26. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem világom (nyilván a korom miatt sem) ez a facebookon történő ismerkedés, stb. de én azt gondolnám hasonló helyzetben, hogy nyilván nem lehetsz annyira közömbös neki, ha írt neked. Nem is baj, hogy nem írtad le rögtön neki, hogy miatta nem tudsz aludni, mert akkor talán túl rámenősnek tarthatott volna. De lehet irányítani a beszélgetést úgy, hogy előbb utóbb kiderüljön számára, hogy tetszik neked anélkül, hogy ezt konkrétan megfogalmaznád. A lényeg, hogy a férfiaknak azt kell hinniük, hogy ők a kezdeményezők, viszont a háttérből egy nő nagyon ügyesen tudja irányítani a szálakat a maga javára :-D Ennyi kezdeményezés most pont elég is volt, ha akar valamit tőled, akkor úgyis kap a lehetőségen és legközelebb ő fog írni, vagy megbökni, vagy mit tudom én, hogy még hogy lehet udvarolni facebook-on.
2012. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"megböktem egy srácot"? De gusztustalan kifejezés, jelentsen ez bármilyen ártalmatlan virtuális gesztust...
2012. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi lesz, ha nyomulsz? Rájön, hogy tetszel neki, és elkezd úgy tekinteni rád, mint esélyes csajra. A végén még összejönnétek!!!

AZT MEG NEM SZABAD? MERT OLYAN CUKKEJJJJJ


Basszus ember, ha tetszik, tegyél érte. Ne nyávogj itt, mert szétharapom a miattad érzett szánalomból a klaviatúrát, olyan szerencsétlen vagy.

2012. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kellett volna mondanod, hogy ő. És hogy tetszik. Ha meg merted bökni, miért ne mernéd ezt is elmondani neki? A mai fiatalok kb. 80 %-a a bökést tetszésnek fogják fel...
2012. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!