Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen édességet, sütit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen édességet, sütit szerettek kapni, ha egy lány süt nektek?

Figyelt kérdés

Szülinapra lennek, haveromnak (srác). Miket szerettek általánosságban?

(pl. muffinok kókuszgolyó de ezt ne írjátok nincs itthon kókusz, palacsinta, sima tepsis süti, lekváros süti, stb)


Én muffinra gondoltam. Szerintetek? (persze mást is veszek ajándékba)


2012. jún. 26. 11:56
 1/8 pontazvagyok2 ***** válasza:
Amit szeret !! olyant süss neki :D
2012. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Nincs olyan süti, hogy nah ezt mindenki szereti. Tudd meg, hogy mit szeret az a haverod és süss neki olyat.
2012. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Teljesen mind1!!!

Nagyon fog örülni neki. :D

2012. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan mindegy, fő hogy finom legyen.
2012. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még a legegyszerűbb Muffinnak is örülnék, mert tudom, hogy gondolt rám :) Esetleg képviselőfánk, az se annyira bonyolult.
2012. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolj a gőzölgő pitére... Meg a MUFFin is jól hangzik...


Félretéve a bárgyú vicceket, a gesztus számít (persze egy büszkén felszolgált odakozmált trutyinál ez elvész :)). Ízlések és pofonok, én pl nem vagyok édesszájú, de akármilyen sütit sütit süt nekem a párom, én örülök neki. A fentiek közül én a palacsintának örülnék legjobban.

2012. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na a muffin meg a kókuszgolyó a legnagyobb melléfogás. nekem legyen linzer , vagy fanta szelet
2012. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lúdláb vagy puncskocka!

A párom legfrissebb újítása a fehércsokis-ribizlis vargabéles! Nagyon tuti, pedig nem is szeretem a fehér csokit....36/F

2012. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!