Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Változtassak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Változtassak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról ha sokat eszem, (nem látszik meg, nem vagyok a csontsovány,de kövér sem), megőrülök a fociért, leakarok vizsgázni robogóra és imádok sütni. Nagyon sok barátom van (lányok is és fiúk is) és érdekelnek az autók. a vásárlás különösebben nem köt le. szeretek olvasni, biciklizni, beszélgetni. 15/L vagyok. Ez jó személyiség?

2012. jún. 26. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha, haverlánynak való:) De 18 felett vigyázz az evéssel!
2012. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bojleres köcsög meg menjen már és verje ki magának. Vagy szerezzen egy nőt, bár úgy látom az nem megy neki. 2. voltam.
2012. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemtökmindegy? Ha nem magad adod, az gáz, ha meg sok barátod van, csak nem lehetsz nagyon cikis. Nehogy már idegenek alapján keress önigazolást, hogy rendben vagy, az elég szánalmas.
2012. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ha most 10en azt írják,hogy legyél lezbi az leszel? -.-

A te életed!Úgy alakítsd,hogy neked jó legyen.

2012. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!