Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány és fiú barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány és fiú barátság létezik?

Figyelt kérdés
Érzelmek nélkül.Ha nem akkor,miért nem?
2012. jún. 25. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt bárki cáfolná, létezik.
2012. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem. Max ha testvérekről van szó. De ha nem akkor nem létezik. Az elején lehet igen de átalakul mindenképpen az egyik félben. Mert ha belegondolsz a barátokkal azért vagy mert szimpatikusak, jófejek jól el lehet velük beszélgetni, na hogyha még ellenkező nemű is akkor már miért ne akarnál tőle többet, ha ez mind passzol? érted?
2012. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt mondta egy lány hogy barátság létezik fiú és lány között, egy kis extrával. Én úgy gondolom hogy nem létezik. Nagyon jó haverság talán. Végül is sok nagyon jó haverom van aki lány de olyan mindenen át veled barátság hát nem tudom.. De ez egy vélemény csupán.
2012. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
te mit nevezel barátságnak? mert sztem nincs de mondom ez attól is függ hogy te mit nevezel barátságnak.
2012. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél ronda...
2012. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Létezik, de ritka. Én rengeteg sráccal voltam már jóban életem során, és szinte minddel úgy ismerkedtem meg, hogy jó haver lesz, vagy jó fiúbarát. És időközben szinte mind szerelemmé, fellángolássá vált. Még azoknál is, akikről azt gondoltam, hogy biztos, hogy soha nem fogok érezni iránta semmit, ráadásul még elég csúnyácska is volt...mégis megtörtént, mert ahogy megismertem, és egymásra hangolódtunk, beszélgettünk, lelkiztünk, úgy beleszerettem időközben.

Talán 1, vagy max 2 srác volt össz-vissz, akikre tényleg csak barátként tekintek azóta is. Ezek közül az egyiket még oviban ismertem meg. Nem mondom, hogy nem gondoltam, rá, hogy lehetne köztünk valami, de nem volt olyan, hogy akartam volna vele valamit.:) Azt viszont nem garantálja semmi, és senki, hogy idővel nem fogunk egymásba szeretni, ahogy azt sem, hogy ők attól még hogy én nem érzek irántuk semmit, lehet, hogy ők éreznek.

19/L

2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Barátság az nálam ugyan azt jelenti,mint pl 2 csaj között..Mindent meg lehet beszélni,bármi probléma van meghallgat,ha kell sírhatok a vállán.S megérti az őrültségeimet...Ez kölcsönösen oda vissza alapon,szex nélkül.
2012. jún. 25. 21:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Fiú-lány igen. Férfi-nő nem. (Mármint szigorúan csak baráti érzelmeken alapuló barátság.) Szerintem.

Kivéve néhány esetet, de tuti hogy valaha ott is megvolt közöttük a vonzalom legalább az egyik fél részéről.

Nekem is van férfi barátom. Az egyikkel évekig együtt voltam. Barátságból lett szerelem, aztán szerelemből barátság. A másik fiú barátommal pedig szintén vonzódunk egymáshoz, de amúgy sem vagyunk szinglik, úgyhogy nem is megyünk tovább.

2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Létezik! Voltak lány barátaim és csak barátság volt köztünk.
2012. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, miért ne. de leginkább exekkel, akikkel már nem akartok semmit egymástól.
2012. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!