Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék melltartót venni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék melltartót venni de anyukám nem vesz nekem. Régebben vett már hármat. Szeretnék újjakat is de hogy vegyem rá anyumat h vegyen? (hol lehet jo minőségű melltartót venni? )

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"kérdezö kommentje:


13/F ;)"

2012. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
madaras tescoba
2012. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Triumph a legjobb, fiatalon a sima, kosár nélkülit javasolom.
2012. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért nem akar neked venni, azt nem kérdezted?

Én amikor szükségét éreztem, megmondtam anyának, hogy szükségem van új melltartóra és vett. Mondjuk kb 16 éves korom óta magamnak veszem, csak azelőtt volt ez így.

Ha nem akarsz méregdrága melltartót, akkor érdemes c&a h&m és hasonló helyeken körbenézni, kínain is van olcsón, de azok mind irdatlan hülyén vannak szabva, én még jó melltartót, kínain nem találtam, pedig nagyon keresgéltem, az ilyen triumph, tezenis irdatlan drágák, még a woman's secret elég jó, és ott szoktak lenni valódi akciók, amikor tényleg olcsón szerezhetsz be minőségi cuccokat.

De mondom, nekem a c&a-s melltartókkal sincs bajom, egyedül a kínain nem találtam soha jót.

2012. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kínaiba is találhatsz jót, csak azzal az a baj, hogy lehet , első mosáskor már jön ki a merevítő, de ez sem törvényszerű, vannak nekem onnan jók is. Meg mit nem gyártanak már Kínában?:) Egyébként ha bemész egy fehérnemű boltba, akkor az eladók biztos segítenek:) Vagy megnézed a korábbi melltartóidon a számozásokat és olyan méretűeket keresel a boltba, felpróbálod őket és a jót, kényelmeset megveszed:) Nem kell ehhez anyukád:)
2012. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyűjts rá. A TESCO-ban nagyon olcsó. Egyedül is elmehetsz. Ha anyukád észreveszi, hogy vettél újat, és kérdőre von, hogy miért vetted, akkor mondd azt, hogy szükséged van rá, és vettél magadnak a zsebpénzedből. Vagy apukádtól kérj rá pénzt.
2012. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2012. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
13 vagyok
2012. jún. 26. 16:36
 9/14 anonim ***** válasza:
nincs több kérdésem.... -.-
2012. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha méretben jók, ez a 3 db egy ekkora lánynak épp elég ( az én lányom is ilyen idős, neki is 3 van, bőven elég). Hiszen csak tesiórára kell ( most amúgy is nyári szünet van), meg az áttetszős, illetve vékony felsők alá.


Ha viszont szorít, vagy kibuggyansz belőle, akkor azzal már rá tudod venni anyukádat.

2012. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!