Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnának nekem értelmesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnának nekem értelmesebb emberek szerelmi tanácsokat?

Figyelt kérdés
15/L . Milyen belső ill külső tulajdonságú lányok jönnek be jórészt a fiúknak?
2012. jún. 26. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Külső: Fontos a szép arc,a szemek. Az alakja is fontos ,h jó legyen. Nekem a vékonyabb lányok tetszenek jobban,de hát ízlések és pofonok. Nincs így konkrét ideálom,annyi kell,h valami megfogjon benne. Az h mennyi idős,nekem nem számít,nem a kor a lényeg.,hanem h meglegyen a tűz.


Belső: Nekem leginkább az imponál,ha intelligens az illető. Ha egy hullámhosszon vagyunk. Tudunk beszélni. És legyen benne valami különleges. Mindig is az egyedi lányok fogtak meg. Szerettem a vadászatot. Ja és h őszinte legyen.

Amit nem szeretek,ha felszínes az illető,vagy unalmas,érzéketlen,buta,tapintatlan.

2012. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

nálam a külső úgy számít, hogy ránézek és tetszik-e vagy nem. amúgy először az arcot nézem mindig. a belsőt pedig nem nagyon tudom:) jó legyen vele dumálni, aranyos, meg ilyenek:D de persze, ha sokban hasonlítunk az előny;)

19f

2012. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 26. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiúfüggő. Van, aki beszélgetni szeret, van aki folyton eljárni valahová. Van, akit az atomfizika érdekel, mást meg a Battlefield 3:) A végtelenségig lehetne sorolni ezeket a példákat.

Jó, az őszinteséget mondjuk mindenki szereti, és megköveteli. De abban is vannak határok:) A tiszteletet, megbecsülést is értékelik a fiúk a lányok részéről. De ami ilyen általános, azoknak igazából alap dolgoknak kellene lenniük mindenkiben, ezen felül jöhetnek az "extra" tulajdonságok, ami alapján ugye "válogatnak az emberek egymás közt:) Érted mit akarok mondani?:)

A külsőre pedig még ennyi általános dolgot sem lehet mondani, egyszerűen képtelenség. Ami az egyiknek bejön, a másik legszívesebben lehányná. Van aki odavan a tetoválásért, más irtózik tőle. Mivel a külsőd adott, felesleges azzal foglalkoznod, hogy jaj miért nincs olyan vékony combom, mint a Marisnak.

Ami lényeges: igényesség. Tiszta, nem szakadt ruhák. Alapvető higiénia. Teljesen mindegy, hogy Baleás vagy L'Oreal tusfürdőd van otthon, a lényeg, hogy fürödj:D

Ennyi. Ha valakinek tetszel, akkor a nem tökéletes alakoddal és nem szabályos fogsoroddal is tetszeni fogsz. Ha meg nem, akkor vékony combokkal és hatalmas cicikkel sem fog rád soha nőként nézni.

2012. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha alapból nem olyan szép az illető,hanem inkább átlagos,de vékony és csinos, akkor az ugyanolyan esélyes?
2012. jún. 26. 16:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó! :))
2012. jún. 26. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép?:) Lehet, hogy nekem pl annyira tetszenél ha látnálak, hogy azonnal meg akarnám kérni a kezed, de ha egy kocsmában egy random srácot megkérdeznék róla lehülyézne, hogy miért járok ilyen rondasággal:D Ez most egy sarkított példa volt.

De megnyugodhatsz, hasonlóak ez esélyeid, mint akármelyik lánynak:)

2012. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű,köszi :))
2012. jún. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!