Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajozás kérdés. Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás kérdés. Tudnátok tanácsokat adni? (konkrét sztorihoz)

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja megismerkedtem egy csajjal, történetesen egy koleszban lakunk. Néha összefutottunk a konyhában, elbeszélgettünk, először nem is esett le, hogy akár valami lehetne is köztünk. Aztán egyre többet találkoztunk vacsiidőben, teljesen véletlenül, nem megbeszélve. Egy idő után úgy éreztem, valami több is lehet a dologban, mivel mindig sokat mosolygott, velem beszélgetett mindig, de másokkal nem, 1-2x hozzám is ért véletlenül.

Csajozásban nem nagyon vagyok otthon, igy a történéseket mindig egy jó barátommal beszéltem meg, ő adott tanácsokat. Az egyik alkalommal hülyén viselkedtem, kicsit rosszul sült el a dolog, ő pedig azt mondta, hogy szerinte a csaj innentől már csak azt gondolja, hogy csak le akarom fektetni. Persze a célom nem ez, tényleg komoly kapcsolatot szerettem volna. Szóval igy hagytam az egészet. Úgy adódott, hogy nem is találkoztunk azóta.

3 napja viszont volt egy buli a koleszban, és a csaj irt egy SMS-t aznap este, hogy megyek-e a buliba (tehát tulajdonképpen 3 hónapig egyáltalán nem volt kontaktus köztünk). Persze igent mondtam, beszélgettünk is, mások is jöttek, szóval nem voltunk kettesben, de jó volt.

Kérdésem: ezt mire véljem? Csak szimplán érdekelte hogy mi van velem mert sokáig nem hallott rólam (a legelején úgy köszöntött, hogy "szia, te még élsz?, de mosolyogva"), vagy pedig esetleg tényleg mást érez mint csak egy haver iránt? Mi legyen a következő lépés a részemről?



2012. márc. 25. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mást érez, mint csak...

Kérdezd meg, hogy tudsz -e vele a kolléiumon kívül is találkozni, mert Te szeretnéd.

Vidd el sétálni.

2012. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem , többet érez, és hiányoztál neki, csak mivel nőből van , ezt sosem vallaná be. Szerintem tedd azt hogy, amikor találkoztok köszönj neki, és mondj egy bókot "Tetszik a sminked" "Kellemes az illatod" bármi, ezt játszd el 2-3 szor. utánna keveredj "teljesen véletlenül" azokra a helyekre ahol ő is van, kávéautomata,sportpálya,kerti részleg, edzőterem, gépterem (énis voltam ám koleszos :P) és egy idő után már megfigyelheted h keresitek egymás társaságát, na pont akkor kell elhívni randizni :) (kávé, fagyi, elmenni Tescoba vásárolni BÁRMI) , és közben nagyon figyelj arra hogy ne szivárogjanak ki rólad negativ sztorik vagy hogy a lány bnői ne halljanak semmi rosszat rólad (sajna a koleszba gyorsan terjed minden) Ha mindezt betartod, tiéd a nő.

Üdvözlettel P.U.A

2012. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segítettetek!:)
2012. márc. 25. 00:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit, velem is előfordult már többször ilyesmi, mégis kiderült, h nem tetszem az illető lányoknak, csak barátkozni akarnak. Persze lehet h igen, de azért ne éld bele magad!
2012. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is jartam mar igy, szinte felfalt a szemevel mindig. hivogatott ide meg oda hogy kiserjem el. egyszer rakerdeztem hogy nem e johetnenk ossze. de kiderult hogy harom honapon at etetett es volt egy szivtipro pasija.
2012. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!