Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg emberek! Ti mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg emberek! Ti mihez kezdtek érzéseitekkel, ha egy heteroszexuális emberbe lesztek reménytelenül szerelmesek?

Figyelt kérdés
Egyik ilyen férfi ismerősöm, aki meleg, sajnos akarata ellenére is többször lett szerelmes hetero férfiba, de sosem mondta el ezt nekik, megkímélve őket bölcsen (Szerencsére ezek után mindig megtalálta a boldogságot egy másik meleg férfiban)
2012. jún. 26. 17:28
 1/5 anonim válasza:
semmihez nem lehet kezdeni
2012. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Az idő ez egyetlen segítség ilyenkor. Bár szerintem, ha az illetővel meg van a jó kapcsolat akkor nem árthat, sőt inkább segít ha elmondjuk az érzéseket. Kitudja az a heteroszexuális férfi nem is olyan hetero...
2012. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem ilyen nem történt még meg mert ha tudom valakiről hogy hetero akkor abba nem is akarok szerelmes lenni mert minek, első látásra meg nem leszek szerelmes.


Tehát hetero pasiba melegen beleszerelmesedni nem jó, nem lehet vele kezdeni semmit, tovább kel lépni és kész, ott vannak azok a fantasztikus társkeresők.

17/F

2012. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ha tudom valakiről hogy hetero akkor abba nem is akarok szerelmes lenni mert minek, első látásra meg nem leszek szerelmes. "

Első látásra nem.De ha netán haverod és mindennap látod, akkor megeshet.

2012. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyesmi megtörtént velem. Ilyenkor tényleg a legbölcsebb, ha megszakítasz az illetővel minden kapcsolatot. Sajnos akkoriban még nem voltam bölcs...
2012. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!