Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó viszonyban velük, illetve semmilyen viszonyban nem vagyok, és keveset beszélgetünk. Nagyon félek attól, hogyha elmondanám akkor kitagadnának, vagy ne adj Isten, hozzám se szólnának többé. Viszont nem titkolhatom örökké, és valahogy meg kéne magyaráznom hogy miért nincs soha barátnőm. Normális, értelmes (!) válaszokat.

17/f


2012. jún. 26. 20:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy ne mondd el nekik.Majd ha hazaviszel valakit, úgyis rájönnek!
2012. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Csegi89 ***** válasza:
100%
Anyudnak mond el először, ő majd beadja a faterodnak is. Am rendesen ülj le vele beszélgetni és mond meg neki, ne kertelj, ne szarakodj sokat szerintem.
2012. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha S.P. vagy, szerintem úgy is tudják.
2012. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 M.Kata ***** válasza:
100%

most miért kell gonoszkodni? szerintem nincs ezzel semmi baj.ha ő így érzi,nem a mi dolgunk.a kérdező csak tanácsot kért,nem azt,hogy kiosszuk.


na,szóval szerintem ülj le mindkettővel egy nyugisabb napon,és mond el nekik őszintén.ne mondj okokat,kérd meg őket,hogy próbálják elfogadni,ha megérteni nem is.

sok sikert!:)

2012. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
eléjük állsz!talpra eseten,ne lássák rajtad hogy félsz és kimondod,apa anya a faszt szeretem...
2012. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha fennáll az a veszély, hogy kitagadnak v nem szólnak hozzád, ne mondd el addig amíg nem vagy önálló, ők tartanak el, nem tudsz elköltözni..

Mert elég rossz lehet együtt élni úgy bárkivel is, h nem ért meg, kitagad , keresztül néz rajtad stb..

2012. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Sok okosat nem tudok mondani, de valahol olvastam egy jó mondatot egy coming-out sztoriban, amit most nem találok: ne ebédhez tálald. Ennyi, és sok szerencsét.
2012. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül írtam oda, hogy ÉRTELMES válaszokat.

A többieknek köszönöm.

2012. jún. 26. 20:13
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el nekik. Ha ennyire kakiban vagy velük, akkor valószínűleg nem mutatnád be nekik a barátnődet sem, ha lenne...
2012. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bármikor is érdekelte volna a szüleidet, hogy miért nincs barátnőd, akkor már rég leültek volna veled beszélgetni. Úgy gondolom, ezért nem feltétlenül kell az orrukra kötnöd, illetve nem ezzel kellene kezdened, hanem a köztetek lévő viszony megjavításával, ha lehetséges.
2012. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!