Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy minél idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy minél idősebb egy fiú, annál inkább érdeklik a komolyabb lányok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és eléggé komoly típus. Nem azt mondom, hogy még nevetni se tudok, csak a szüleim is sokszor mondják, hogy felnőttesen gondolkodom, mert gyerekkoromban volt pár rossz élményem. Barátom nincs sok, de általában azért egy-egy akad mindig.

Anyukám mindig azt mondja, hogy a fiúk később már rám is rám fognak nézni, csak most még gyerekesek és azokba az agyonsminkelt lányokba vannak belezúgva, ahogy azt én is tapasztalom.

Sokszor vagyok magányos, főleg most nyáron, és én csak annyit szeretnék, hogy többen szeressenek. Nem vagyok olyan rusnya, meg rendesen tisztálkodok, teljesen normális ruhákba öltözök, viszont a bizonyítványomban csak két négyesem van.(Rossz dolog, ha egy lány stréber?)

Szóval sose figyel fel rám senki(még a lányok se sokat beszélnek velem, akkor hogy várjam hogy a fiúk észrevegyenek?) ismerkedni meg nem tudok hol és az érdekelne, hogy örökre ilyen szerencsétlen maradok?

Visszataszító, ha valaki kicsit komolyabb gondolkodású?



2012. jún. 26. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az. Nem kell sok idő, és biztos felfigyel rád valaki, de mivel valóban fiatal vagy, a korban hozzád illőket inkább a menők érdeklik. Szürke kisegérnek néznek? Majd lesz ez máshogy is, ne aggódj!

A komoly és felelősségteljes gondolkodás még előnyödre fog válni, és remélhetőleg segítségedre lesz abban, hogy egy normális és sikeres életet építhess fel.

Sok szerencsét!

2012. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Sajnos nem feltétlenül.


21/N

2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen ugyan így voltam, már 18vagyok (nem sokat változott a helyzet de így ilyen kérdést már nem írnák ki, persze nekem is volt hasonló kérdésem... :))

És a válaszodra válaszolva, nem teljesen igaz inkább olyan 50/50%. És ne hallgass nagyon másra, mert az írásod alapján biztos sokat agyalsz ezen NE TEDD! Csináld azt amit te akarsz vagy jónak látsz. Én egy elvet nagyon betartok. Csak egyszer élünk! Ha tényleg komolyabb vagy megérted...

2012. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elsősorban a "stréberséggel" meg a komoly gondolkodással van a baj (bár a többség számára talán ez is megvetendő, mert nem tartozol a "csordába"), hanem azzal, hogy nem vagy elég nyitott. Szerintem gátlásos vagy, talán nehezebben kommunikálsz, félsz közeledni másokhoz, és megnyílni, nehezebben tudod "eladni" magad, ami miatt nincs is túl sok sikerélményed. Próbálj meg kicsit nyitottabb lenni, ott lenni, ha mások beszélgetnek, és igyekezz részt venni a társalgásban, ha olyan témáról van szó, ami érdekel, és hozzá tudsz szólni. Először biztosan furcsa lesz mindannyiótok számára, de rájössz, hogy te is tudsz kommunikálni, csak gyakorolnod kell. Merd vállalni önmagad és a véleményed, még ha göröngyös is az út. A fiúk meg... aki komolyabb gondolkodású, az 15 évesen is az, aki pedig nem, az nem valószínű, hogy az évek múltával rengeteget változna, de ebben sem lehet általánosítani.
2012. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz felelni másoknak boldogtalan maradsz!Ha enyhíteni akarsz a magányon akkor nyiss a világ felé,bizony cselekedned kell határozottan!
2012. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hole Hunter ***** válasza:
Ha tényleg ennyire komoly vagy, akkor ki fogod tudni választani abból a most kapott rengeteg privát üzenetből azt a párat, amelyikkel érdemes szóba állnod. Azért némi vidámság és lazaság nem árt az életben! :) Üdv.
2012. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó. Én örülnék is neki!:)
2012. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!