Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha egy fiatal srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy fiatal srác 16/F bukik az idősebb nőkre? Hölgyek nektek nem igazán izgatóak a fiatlabb srácok ugye?

Figyelt kérdés
Mármint 25-30 éves nőkre azok olyan szexik érette!!!Csak az a baj,hogy ezek a nők észre sem veszik azokat a srácokat :// Egyszer de kipróbálnám egy idősebb nővel szééép álom ://
2012. jún. 25. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
én csak 20 vagyok, de egy 16 évessel beszélgetésnél komolyabbra le nem állnék...
2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát pont ezért nem állnék le egy fiatalabbal, mert az csak "kipróbálná" egyszer, aztán szevasz.
2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
én is így vagyok vele :)
2012. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
28 vagyok, de azon túl,hogy "szexi férfi lesz, ha majd felnő" többet nem látok bele egy 16 éves kamasz kissrácba. Sajnos, elvárások is vannak a világon... nem csak szex. Hihetetlen, tudom, most nem úgy tűnik, de van olyan kor, ami után nem csak a test és a szex számít, hanem sokkal több minden, és annak egy 16 éves srác a legkevésbé sem felel meg.
2012. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, megnézve a te korosztályod lányait, egyáltalán nem csodálkozom, hogy az idősebbek között nézelődsz.
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baj, mert amíg ezekre fáj a fogad, addig nem lesz nőd. És az idő repül. Pár év és egy lúzernek fogod érezni magad, hogy annyi idősen is szűz vagy még. Aztán rágörcsölsz, és sose lesz nőd!
2012. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj prostikhoz. Azoknak legalább nem gond, hogy 16 éves vagy.


(Én menni is fogok hozzájuk.)

2012. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok már szűz!!Csak szívesen kipróbálnál egy nővel is!!
2012. aug. 4. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!