Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövő héten strandra megyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő héten strandra megyek, hol szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövő héten 1 hétig strandidőszak lesz. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek a péniszem környékén, a hónaljamnál s a köldökömnél szőrtelenítsek teljesen vagy csak rövidre vágjam ollóval? Melyik ajánlottabb? És gáz, ha strandon feláll a cerka néha, vagy ha nem is áll fel, de eléggé kidudorodik?

Köszönöm! 16/F



2012. jún. 26. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen, és azért ne nagyon járkálj kidudorodott gatyával mert vicces látvány.
2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez van, még fiatal vagyok s könnyebben elindul a dolog. De eléggé kilátszik fürdőgatyán keresztül ha nincs is megmerevedve. Evvel már nincs mit tegyek igazán.
2012. jún. 26. 21:59
 3/9 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Sztem otthon szőrteleníts! Igen, a farkad körül és a hónaljnál. Köldöknél, mellkasnál nem kéne...de ez szubjektív. Ollót hajhoz, bajuszhoz és szakállhoz használunk. Egyéb helyeken teljesen, vagy sehogy. Jó strandolást, csajozást! Üdv.
2012. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
A szörtelenítés csak akkor ajánlott, ha azt akarod, hogy más homoszexuálisok is tudjanak a nemi irányultságodról.
2012. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi normális válaszokat! Miért lenne valaki homo, ha szőrtelen 1-2 részen? No logika benne!
2012. jún. 26. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:

A péniszed környékét miért kellene szőrteleníteni strandoláshoz? :-O Milyen nadrágban fürödtök, hogy erre szükség van?

Tényleg érdekel.


A köldök dolog is egy kicsit magas nekem. A lefelé mutató kis csíkot kifejezetten szexisnek tartom.

Persze nem én vagyok a célközönség, tudom (ahhoz már öreg vagyok). :)


Én úgy vagyok vele, hogy csak a háta, válla és egyéb extra helyeken ne legyen szőrös, a többi maradhat (mellkas, láb, hónalj).

2012. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hónalj,mellkas,pénisz környékén,szerintem ezeket! :)

L19

2012. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Miért lenne valaki homo, ha szőrtelen 1-2 részen? No logika benne!"


Ki is festheted magad, az sem gyanús.

2012. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, abban van logika ha egy ilyen kis pisis levágja a tökén a szőrt, miközben nem is látszik a gatyán át hogy milyen a kis kukija?!
2012. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!