Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a sovány fiukról?

Figyelt kérdés

pl:

175cm

47kg


2012. jún. 26. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47 vaságyastól, vagy nélküle?
2012. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerencsétlen ropika:-)))ez a magasság kb...70kg-nál ok!!!
2012. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem jó érzés megölelni.

Egyetek fiúk és sportoljatok!:)

2012. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Öcsém, egy tizest minimum, de még úgy is csak samu lehetsz a szertárban.
2012. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
47 kg? az van amikor még egy nőnek is kevés.
2012. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én ugyan fiú vagyok, viszont rettenetesen vékony. (kicsit ugyan több vagyok, mint te, és magasabb is, de nem sokkal) Tudom milyen érzés, ugyanakkor ismerek több hozzánk hasonló hapsit, akiket simán szeretnek a lányok. A minap egy igen vézna fiatalembert láttam egy meglehetősen csinos lánnyal kézen fogva. Úgyhogy van olyan leányzó, akinek ez sem lehet gond. ;)

2012. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Egy felnőtt férfinak nagyon kevés a 47kg, 175cmhez. Nem szeretem ha valaki túl izmos, de azt se ha betegesen sovány, egészséges benyomást keltsen azért...
2012. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ja az le maradt hogy

17 vagyok

2012. jún. 26. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább alkatfüggő, ha nem vagy túl csontos, akár előny is lehet. Én is sok helyes csajt látok kifejezetten vékony srácokkal, sőt, manapság ez a jellemzőbb a te korosztályodban. Kicsit gyúrogató unokaöcsém, aki egyébként szintén tud csajozni, meg is jegyezte: nem érti, mi ez a divat, hogy a lányok újabban a "cingárokra" buknak. :)
2012. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát ez olyan mint a lányoknál a dagattak. Valaki kicsúfolja és undorodik tőlük, de valakinek ez nem számít és nagyon tudja szeretni ezeket az embereket is. A lényeg hogy legyél mindig kedves, magabiztos, mosolygós.

u.i.: Nem csak a külső számít. (márakinek) :)

2012. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!