Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom mindenét, úgy ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom mindenét, úgy ahogy van, ha csak rá gondolok a mennyekben járok, esténként pedig muszály vele beszélnem pár percet, hogy el tudjak aludni. Na de 2 év után? :S

Figyelt kérdés

Szóval egyértelmű, hogy szerelmes vagyok. A baj csak az, hogy már két éve vége van és még mindig.. Mikor múlik már el? Tudnék csinálni valamit?

Azóta már volt egy pasim, és szerettem is, de..nem igazán tudtam elfelejteni az előzőt. Annyira fáj, ha csak rá néz valakire, vagy ha nem beszélünk napokig..Ő még barátként se tekint rám, én meg halálosan szeretem. El akarom felejteni! Segítsetek:(:(


2009. júl. 8. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
2009. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést. Én egy éve szenvedek ugyanettől. De arra kell gondolnod neked is, hogy ezzel csak a saját életed teszed tönkre. Ő barátként sem tekint rád, tehát esélytelen, hogy vele újra együtt legyél. Viszont gondolom szeretnél egy boldog párkapcsolatot. Ami viszont csak akkor fog működni, ha őt törlöd az életedből. De egy kérdést, ha barátként sem tekint rád, akkor hogyan tudtok beszélni majdnem minden nap? De ha tényleg el akarod felejteni, akkor nem szabadna vele beszélned egyáltalán, hidd el idővel halványulni fog az emléke, és az érzések is elmúlnak majd.
2009. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!