Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek olyan ostoba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Hogy lehetek olyan ostoba, hogy érdekel mi van vele amikor le se szar? (L)

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 02:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beleszerettél... Nincs más magyarázat...
2012. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meddig fog még érdekelni? Volt itt valaki ilyen helyzetben? Mit csinált, hogyan tette túl magát rajta?
2012. jún. 27. 02:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenkor általában hülye vagyok és ráírok. De meg lehet állni nekem sikerült és már el is felejtettem. :) Kitartás.
2012. jún. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok. egy ideig jó barátok voltunk, én plátóilag beleszerettem. aztán a családommal elköltöztem, de nem messzire, csak 25 km van a 2 város között. amióta nem járok a társaságába bulizni, sosem keres. én minden nap gondolok rá, sőt aggódom érte, és féltem hogy baja lesz, szal érdekel, bár tudom h kb az sem érdekelné ha meghalnák. ez kb 1 éve tart, kb 4 havonta beszélünk. így is hülye vagyok, mert vele megyek nyaralni ( nem ő hívott) de ha nem lenne ott nem mennék. ez ilyen. ha valaki szerelmes valakibe, kicsit talán még magánál is jobban érdekli. és igen, valahogy nem az zavar a legjobban h nem szeret viszont és h nem vagyunk együtt, hanem hogy a szemétségei és közömbössége ellenére még mindig szeretem. haragszom magamra. am kb fél éve ne láttam, egyre kevesebbet gondolok rá, sztem ha még 1 évig nem látnám akkor is szeretném. múltkor olvastam egy tök jó idézete a neten: Addig szeretünk valakit, míg nem találunk másvalakit, akit jobban.
2012. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy évig... Hø
2012. jún. 27. 12:13
 6/12 A kérdező kommentje:

Hülye mobil net....

Gáz lenne még évekig ez lenne.

2012. jún. 27. 12:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Bár így működne, hogy nem érdekel, de nem egy elhatározáson múlik.
2012. jún. 27. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Mögöttem egy kemény hónap áll.És úgy néz ki hogy még lesz egypár ilyen sajnos.
2012. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is tudom, h milyen!

Mőgöttem 3,5 hónap van meg a 3,5 hónap latt 3srác azt hizzem, h attol jobb, de semmivel sem.

Am az könnyit a helyzeten, h valamiért elkezdesz rá haragudni,másnem azért mert nem keres. (Mikor nekem ezt mondták kiröhögtem aki mondaés azt mondtah, h Én Őt nem tudom utálni és nem tudok haragudni rá és nem is karaok, de rájöttem úgy jobb.)

Sok sikert és Kiartást!

2012. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyetlen amiért utálni tudnám, hogy ilyen érzéketlen, hogy képes tovább lépni mintha soha nem ismert volna, mintha mindegy lenne neki, hogy élek egyáltalán. :'/

Akkor is ő lesz mindig életem szerelme...

2012. júl. 3. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!