Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők (20 év felett),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők (20 év felett), hogyan szoktátok kifejezni egy idegen pasinak, hogy bejőn nektek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyire jeleztek, mennyire tesztek érte, hogy a pasi észrevegyen vagy észrevegye hogy bejőn nektek.Hogyan jeleztek, hogy szabad a pálya pláne akkor, ha látjátok hogy a pasas is figyel?
2011. júl. 8. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ritkán flörtölök, de általában ha nem ismerem akkor a szemezés a legjobb megoldás, ott látni azt is ha másik viszonozza, utána jöhet a mosoly és a többi.
2011. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokszor csajok,nők még a szemezést se viszik végig, csak egyszer egész röviden néz rád, aztán mikor már nem nézed akkor néz megint...megváltoztak a szokások.Szerintem a mai világban már elvárják tőlünk férfiaktól, hogy bármilyen jelzés,szemezés stb. nélkül bepróbálkozzunk ami egyrészt sz*rügy mivel, ha lenne megszólitás elött szemezés, akkor elkerülne az ember pár kellemetlen,zavaró helyzetet...most mindkét félre gondolok.Én mint férfi, ha a nők helyzetében lennék és naponta,kétnaponta jönne utcán vagy bárhol hozzám egy csaj, tuti zavaró lenne, pláne, ha van barátnőm stb. stb...Szóval, mi történt a jelzésekkel, szemezéssel...vagy csak én nem jövök be a szép nemnek?!
2011. júl. 8. 12:35
 3/7 anonim válasza:

hagydmár ezeket a marhaságokat!

ha bejön egy nő, menj oda, nevettesd meg, beszélgess vele, akármiről ,akár attől, hogy de szar eza sür vagy tökmindegy mi, csak menjen a dolog.

Ha nincsenk kínos csendek nyert ügy :D

Hameg nem jösz be neki, ugyis elhajt....ennyi

És felejtsd el a netet,élőbe élőbe élőbe:D

2011. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

utolsó, nem adok neked igazat.Amúgy tessék egy példa, gyk-en valami csaj irta és nem ő az első akitől hallom...persze mindig van 2 tábor.


"

(Azt nem értem amúgy, hogy ha nem küldök semmilyen jelet arról hogy tetszik, akkor miért jön oda...)

Egyébként volt olyan aki felfogta elsőre hogy NEM, volt olyan aki tapadt :S


Nekem valahogy nem jön be ha leszólítanak az utcán, az meg főleg nem ha olyan aki nem tetszik. Na nem mondom akadna olyan akinek örülnék."

2011. júl. 8. 17:01
 5/7 A kérdező kommentje:
2011. júl. 8. 17:03
 6/7 anonim válasza:

tudod a nők iylenek.XD ne próbálj meg rajtuk kiigazodni, mert még saját magukat sem értik meg...XD

Nyugodtan próbálkozz bárkinél!

Figyelj nem nagyzásból mondom, de engem eddig egyetlen nő hajtott el 5 év alatt...:D

Szóval nem iylenke múlik, hogy jel meg nemjel meg a faxom.

A dumán, a határozott fellépésen és a stíluson múlik minden!

2011. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig úgy volt, ha rá sem néztem a pasira nyomult mint állat (pedig nem adtam semmi jelet!), ha meg adtam, mosoly, beszélgetés kedvesség akkor meg nem lett semmi, vagy nem mert egyértelműen kezdeményezni. Ilyen kétszer volt.
2011. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!