Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket mutattok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket mutattok csajok amikből kiderül, hogy flörtöltök valakivel?

Figyelt kérdés
gondolom elég sokszor párkapcsolat is lehet belőle

2012. jún. 27. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl egy piás nő kb mindenkivel kacér. Egyébként, mosoly, kis piszkálás, és persze hallgatás, mert tudjuk h a pasik imádnak magukról beszélni. De olyat ne képzelj el mint pl filmekbe, h ha tetszel egy csajnak rád kacsingat vagy ilyesmi.
2012. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat mosolygunk. Közvetlenek vagyunk, kérdezgetjük, hagyjuk beszélni magukról a pasikat. Egy-két kacér megjegyzés, incselkedés, vicc. hozzáérünk a karjához, vállához, stb.
2012. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szemezni incselkedni szoktam. A hajamat piszkálgatom közben volt hogy már a szánk majdnem összeért mikor beszéltünk-bizalmas dolgokról sokszor kétértelműen fogalmazunk ami kicsit elgondolkodtatja a másikat...
2012. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én személy szerint szemezni szoktam, a hajammal babrálok mosolygok . kb.
2012. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!