Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aranyosnak tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aranyosnak tartjátok, ha egy pasi szereti a barátnője lábát és lábujjait csókolni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosnak aranyos, de ha velem csinálná, pofán rúgnám :D
2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gusztustalan és semmiféleképpen nem aranyos...
2012. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Második, miért mondod ezt?
2012. jún. 27. 14:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mert undorodok a lábaktól,lábujjaktól, és ha belegondolok hogy nekem csókolgatná, vagy én tenném ezt, hányingerem támad. ez az én véleményem,ez van.másoknak biztos jó:)
2012. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
elméletben nagyon aranyos, de gyakorlatban engem nagyon irritál, egyszerűen bizarr érzés.
2012. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom aranyosnak, olyan semmilyennek...

Sőt kicsit olyan szolga feeling, hogy "nyald a talpam, kutya!".

De lábfétis, van ilyen.

2012. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

A kor előrehaladtával változnak a hálószobai szokások.

Például:

Fiatal koromban ki nem állhattam, ha a lábamhoz, a hasamhoz, vagy a golyómhoz ér a párom, olyan csiklandós voltam.

A csajom is lerúgott volna az ágyról, ha tíz évvel ezelőtt hozzányúltam volna a lábához.

Azóta valami változott. Talán nőtt a bizalom is egymás iránt, vagy másképp érünk egymáshoz.


Ma már ezek hoznak tűzbe.

2012. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon izgató, szex közben is szokta szopogatni a lábujjaimat :P Aranyosnak is aranyos, nincs gond vele!
2012. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem aranyos, sőt... én irtózom ettől.
2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem cuki...kivéve ha akár milyen piszkos lábat is képes vagy...de én mondjuk lábamat szeretem meg még a lábukk is elmegy, csak a talpamhoz ne érjen senki mert csiklandós vagyok és még véletlen pofán rúgom :P


21/L

2012. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!