Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik, vagy ez csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik, vagy ez csak a filmes "idill"?

Figyelt kérdés

sziasztok! 16 éves lány vagyok soha nem volt még barátom. Élőben nem megy az ismerkedés(most nem ez alényeg ne erre kérdezzetek) alig találkozok olyanokkal.. na mind1 szóval hogy pl neten is próbáltam és élőben is volt egy két eset, de azt vettem észre hogy azok a srácok akik nem helyesek, és ápolatlanak azok kedvesek, hízelgőek velem, akik meg helyesek vagy jól néznek ki, olyan átlagosak szóval akik tetszenének azok bunkóak, piáznak, bunkóskodnak csúnyán beszélnek haverokkal, és a cica babákra buknak, és csak a szexre mennek, vagy pl vetlőzős kam stb.. és nem is érdekli az igazi énem. Nos mindig ez van? vagy van kivétel? és ne legyen az h igen akkor jöjj össze olyannal aki kevésbé jó, mert a fiúk is a szép lányokat szeretik és a lányok is a helyes fiúkat. Nekem külsőleg nincsenek magas igényeim csak hogy helyes legyen vagy vonzó vmi vonzzon benne, mert ha a külsőt nem tom megszeretni akkor nem tudom az embert se a kettő együtt kell, de gondolom hogy ez mindenkinél így van! és nem a nagymenő vasalt hajúakra gondoltam

köszi előre is :))


2012. jún. 27. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én egész normálisnak tartom magam... ha küldök képet megmondod, hogy beleférnék-e abba a bizonyos kategóriába? :D Ez az amit sose tud az ember. Mert ha nem, akkor ugye hiába vagy jófej alapból.
2012. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én átlagos lánynak tartom magam. és a belső értékek is nagyon fontosak! ja igen és aki helyes lenne nekem annak nem tetszem..és én szeretnék barátot..:/ de olyannal nem tudok együtt lenni akihez nem vonzódom.. gondolom ez is fontos!:( nem vagyok válogatós, csak mindig ez van.. értitek:(

és az ápolatlanság meg pl h koszos a körme, tele van gennyes pattanással, zsíros haj, nem borotválkozik, gusztustalanul szőrösödik ilyesmik..és én is ápolom az arcom meg minden

2012. jún. 27. 14:38
 3/13 A kérdező kommentje:
küldj képet :) csak nálam mindig a vonzalom hiányzik:( és most félek hogy téll velem van a baj..:( mondjuk én se vagyok olyan nagy szám csaj, sőt..
2012. jún. 27. 14:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én kb olyan vagyok amilyenre vágysz.

Ápolt vagyok, magas, de nem vasalom a hajam meg ilyenek. (még sosem volt senkim) Szóval van kivétel és létezik csak meg kell találni.

2012. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam, mint te, és ez szerintem teljesen rendben van. Kár beérned olyannal, aki külsőre direkt taszít, mert csak a baj lesz ebből később, és a másikat és önmagadat áltatod hiába.

Nekem sincsenek hatalmas igényeim, de az alá nem adok, és az sem érdekel, ha ezen megsértődik valaki (szerintem korrekt vagytok, nem tudom mi olyan bántó abban, hogy nem hazudok senkinek). Sajnos így nehezebb volt pasit találni, de én elég "racionálisan" kerestem barátot, és leginkább ez segített benne. Nagy ritkán azért talál az ember egy elfogadható külsejű és belsőre is klassz srácot. Csak sokáig kell keresni. Neten, élőben, akárhol.

21L

2012. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kislány... válassz: vagy adonisz testű pasi kell, aki úgy kezel, mint egy rongyot, vagy jólelkű srác, aki nem kimondottan sármos. A kettő üti egymást, a kivétel ritka, mint a fehér holló.


A "Brad Pitt" típusú pasik nem fogják megeröltetni magukat, hogy romantikusak legyenek vagy, hogy lelkizzenek. A jólelkű srácok meg többnyire visszahúzódóak, mert a társadalom a macsókat jutalmazza. Aztán ebből van az, hogy a csajok sírnak, hogy "minden pasi szemét" és közben észre se veszik azt a friendzone-ba tett srácot, aki végig ott volt mellettük és lelki támaszt nyújtott...

2012. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazatok van:) utsó előtti, hogy érted azt hogy racionálisan kerestél?
2012. jún. 27. 15:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak olyannal jöjj össze aki tetszik. Volt egy barátom aki külsőleg nagyon nem tetszett, nagy gennyes pattanásai is voltak, de kedves volt és udvarias, de egyre jobban frusztrált hogy rá sem bírok nézni, annyira nem tetszik, ezért szakítottam vele, mielőtt jobban belém szeret, de eleve járnom sem kellett volna vele, így csak összetörtem a szívét. Az utána lévő barátom nagyon helyes volt, de bunkó, őt ezért kellett dobnom
2012. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De most ismerek egy fiút aki tetszik kivűl, belűl, biztos te is talàlsz majd olyat, szóval ne ugorj bele egy rossz kapcsolatba, mert nem volt még barátod.
2012. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:) csak elgondolkozok hogy velem van e a baj nem vagyok finnyás ilyesmi, de gondolom írták itt lányok hogy ha nem tetszik a külső akk nem.. köszönöm mindenkinek:D
2012. jún. 27. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!