Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az igaz szerelem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, csak érettnek kell lenni hozzá (ez sokszor nem kor kérdése)
2012. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több igazi is létezik.
2012. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezném,hogy mi az az igaz szerelem?
2012. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, mivel a szerelem csak egy hormon az agyban, ami maximum 3-5 évig tartható fent, agyi károsodás nélkül.


Utána már csak szeretet lehet, de még az esetek többségében is félreértik egymás érzelmeit.


Mellesleg tapasztalatból mondom a szerelemnél nagyobb hülyeség nincs, méghozzá azért, mert ha nem jön össze, vagy csalódsz, egy életed megy tönkre, míg ha csak szeretted, akkor könnyen túl teszed rajta, még akkor is ha a szerelem nagyobb érzelmekkel jár, csúnyán megszívod 1x mint én.


18/f

2012. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Micsoda megtapasztalások.......

Egyébként igen.

2012. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezik,de előbb utóbb úgyis elmúlik.
2012. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 18 évesen még nem kellene ennyire magabiztosnak lenni, keveset láttál még a világból. Még én is csak nézelődöm.


Tapasztalataim és reményeim szerint több igazi szerelem is lehet az ember életében:

Az első, ami mindig véget ér, de sosem múlik el.

A második, akivel hosszabb időt töltesz el, és nehéz túllépni rajta. (Ez a lépés bizonyos számban ismételhető, de minél többedik kapcsolat, annál gyengébb kötődés.)

És végül az, aki mellett megállapodsz.


A lángoló szerelem idővel valóban elmúlik minden kapcsolatban, és ott marad a szeretet és a kötődés, ami bár nem olyan intenzív, de sokkal tartósabb. Mindent összevetve igen, én hiszek benne, hogy mindenkinek van egy másik fele, akivel összetartozik, és le tud vele élni egy életet. És a két legnagyobb kihívás megtalálni azt a másikat és megóvni a kapcsolatot minden külső vagy belső hatástól.


24/N

2012. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem létezik, illetve még nem láttam. Viszont a csokit szeretem mióta az eszemet tudom...

35 F

2012. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kedves kis 18 eves!


Ne siess meg nagyon fiatal vagy ezekhez a dolgokhoz! Varj egy kicsit, csalodni egyszer az meg szinte semmi.

En mar 32 L vagyok nem 1 x csalodtam mar es mindig azt hittem na ez most igen, ez pasi meg az igaz szerelem es mi lett elszallt az egesz csoda rovid idon belul.

Meg valami kedves 18 eveske szamits arra, hogy kb. 2-3 evig tart egy csodas szerelem utanna mar csak vallsag marad ha marad, valami belole, de ha syerencsesebb vagy akkor nem fogsz annyi kellemettlenseget tapasztalni mint en meg nehany korombeli.

Szinte senki meg nem ussza banat nelkul, de mellekesen megvigasztallak azzal, hogy igen letezik, csak nem mindegy, hogy meddig tart.


Sok sikert az a szerelmben.


32 L

2012. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!