Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalas ha van baratnom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas ha van baratnom es en egy fiu bratommal csokolozok? Majdnem minden nap, es nemcsak egy szajrapuszirol van szo. Megcsalol igy a baratnomet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
számodra az lenne, ha ő ezt egy lánnyal csinálja?
2009. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó a viszont kérdés. Számomra az lenne ha velem csinálná ezt meg a párom.
2009. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Hm..

ha nem is megcsalás, de elég nagy szemétség.

Szegény lány, ha tudná, hogy bu*i vagy és őt csak alibinek tartod, tuti összetörne. Azért ez így elég tisztességtelen szerintem

2009. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Elmesélhetnéd hogy mire jo ez neked... soha nem értettem... Tul a barátságon... vagy teljes napfogyatkozás?... Nekem ez röhejes...
2009. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat szamomra megcsalas lenne de lehet,hogy csak en gondolom igy es egy fiuval nem lehet megcsalni egy baratnot!?, a masik dolog hogy nem erzem magam b.zinak. nagyon jo baratok vagyunk es o szok megkerni hogy hagy puszilhason meg, igaz nemcsak egy arcrapuszirol van szo, meg is csokol, es meg a hasamat is keri, hogy hagy csokoljam meg, szokatlan,erdekes erzes. ezert vagyok kivancsi a velemenyetekre, hogy ezzel megcsalom a baratnomet?
2009. júl. 8. 11:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megcsalás...hát ne hogy már?! Nekünk lányoknak már azt sem szabad néha hogy ránézek egy másik fiúra mert egyből ugrotok, hogy mégis hogy képzelem? Te meg ezt hagyod, ráadásul egy fiúnak? Hááát, szerintem nem gyengén biszexszuális vagy!
2009. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De a legtisztább ha a barátnődet kérdezed meg erről.
2009. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
figyi. ha ezt hagyod egy másik pasinak, akkor igenis b.zi vagy. ne mentegetőzz. és így viszont már megcsalás. barátnődnek meg sztem joga lenne tudni róla h te pasikkal is smárolhatsz. ne titkold el előle, mert baromi nagy szemétség, nemérdemli meg.
2009. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem enyhén b.zi vagy....
2009. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én teljesen kiakadnék..

Ha már haverokkal smárolsz -mellesleg azt mondják, hogy nem az a homi, aki csinálja, hanem az, aki hagyja- és nem velem.. Hát a önbizalmam rendesen mínuszba esne.

Kevés ennél nagyobb megaláztatás van. Talán a megcsalás.. De te két feltételnek tettél eleget egyszerre (: Van bőr a képeden, tény és való..


16L

2009. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!