Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet eselyem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet eselyem egy olyan pasinak, aki lassan 14 honapja akart felszedni?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csunyanak es masok is azt mondjak, hogy szep vagyok. Nem tudom akkor, mikor kezdemenyezett mi volt velem, de nek akartam akkor abban a pillanatban baratot ezert elutasitottam. Most azonban megtetszett. Baratnoje az nincs, mivelhogy attol fuggetlenul, hogy igencsak sarmos, kedves, vicces....srac elegge valogat. Meg tudnam ujra hoditani?
2012. jún. 27. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2012. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elutasítottam egyszer egy srácot, mert azelőtt szakitottunk a barátommal, nem akartam hirtelen más kapcsolatba ugrani, pedig odavoltam érte az első találkától kezdve. Fél év múlva megpróbálkoztam kihívni, a helyet ő mondta meg és elhívott egy lányt akivel közben flörtölgettek, meg még néhány ismerősét. Elég kínos estém volt és elég szívszoritó is.:(
2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

Ha nincs senkije, akkor lehet esélyed.


De persze mivel elutasítottad..így lehetséges, hogy először flegma lesz kicsit...de az belefér.

2012. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem túl csúnyán koptattad le. De jobb, ha egyértelművé teszed, mit szeretnél, mert a végén még azt hiheti, hogy barátkozni akarsz, és nem nőként kezel majd.
2012. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!