Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már mindig így lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, az a problémám, hogy könnyen tetszik meg egy srác, mondhatni nagyon könnyen esek szerelembe. Ezért nem volt még barátom, mert beszélek egy számomra külsőleg, belsőleg szimpatikus sráccal 3 mondatot, aztán máris oda-vissza vagyok, pillangók a gyomorban, stb, és sosem lesz belőle semmi, aztán a jelentkezőket, udvarlókat meg mindig elutasítom, mert hogy én éppen szerelmes vagyok valakibe, akiről csak alap dolgokat tudok. Ráadásul ezek nem 1-2 napig tartanak, legutóbb körülbelül 9 hónapig húzódott a dolog, folyamatosan elgyengültem, ha rágondoltam, pedig 1x beszéltünk 3 szót, előtte csak látásból ismertem. Ennek vége lett kb. 2 hete, de már meg is van a következő... most találkoztunk hétvégén egy buliban, noha nem először, és vele már többször is beszéltem, mert egy haverom bátyja, de ezelőtt sosem gondoltam rá úgy, mint jó pasi, vagy potenciális alany. Szombat óta nem tudom kiverni a fejemből, elgyengülés, ábrándozás, sóhajtozások, képeinek nézegetése, pedig vicces, de azóta sem beszéltünk, talán pénteken összefutunk egy buliban, ahová megyek, és a testvére is ott lesz - valószínű ő is, mert mindig találkoztam vele olyan bulikban, ahol a tesója ott volt. Nem tudom, ez most meddig fog tartani (ismerve magamat, hónapokig), de kicsit ijesztő, hogy az előtte lévő 9 hónapig húzódott. Azt meg igen érdekesnek tartom, hogy olyanba nem tudok úgymond beleszeretni, akit ismerek, állandó kontaktban vagyunk. Mitől lehet ez? Ugye el fog múlni, és tudok majd végre normálisan szerelembe esni, nem negyed óra egy helyen tartózkodás után? Egyébként nem gondolom ilyen szempontból éretlennek magam, nagyon vágyom a romantikára, értékelem a csókokat, öleléseket, simogatásokat, sokkal fontosabbnak ítélem és minél hamarabb meg szeretném tapasztalni, de félek, hogy egyszer majd az egyik srác, talán ez a mostani, megpróbálja ezt a tulajdonságom, gyengeségem kihasználni.

Várok minden jellegű tanácsot, ötletet, tapasztalatot.

Köszönöm előre is!

19L


2012. jún. 27. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

1. Túl hosszú a kérdés.

2. Rövidítsd le.

3. Old meg a problémáidat magadtól, ne idegenektől várd a választ.

4. Üdv a Pokolban, már nagyon várunk!

2012. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a releváns választ.
2012. jún. 27. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Én ez alapján félek tőled, komolyan. :D

Többet nem írok, nehogy gond legyen. ;)

2012. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem virtuálisan terjed a vírus :D Amúgy sem az van, hogyha én találkozok valakivel, aztán beszélünk 5 percet, utána én garantáltan belezúgok, mint olvashattad az előző nagy szerelem 9 hónapig tartott, az idő alatt is rengeteg sráccal találkoztam, mégsem volt semmi :)
2012. jún. 27. 20:12
 5/12 anonim ***** válasza:

"A szerelem csak egy rohadt mágus, ha elkapom úgyis kiherélem!"

Ez milyen igaz!

2012. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Így van :/

De most már valaki meg tudja magyarázni, mitől alakulhatott ez így? :D Lehet, hiányzik valamim a fejemből, esküszöm.

2012. jún. 27. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez általában azoknál alakul ki (szerintem), akik nem kifejezetten központi figurák és/vagy nagyon érzelmesek. Ha nem növöd ki, akkor lehet belőle bajod, de az is lehet, hogy örökre megszeretsz valakit. Vagy legalább egy évre. :P
2012. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem központi figura vagyok, így baráti társaságban. Mindig megyünk valamerre, jól érezzük magunkat, amikor igény van rá. Mert valamikor pl nem igénylem, inkább egyedül lennék. De én is attól félek, hogy nagyon megszeretem majd az illetőt, ragaszkodok hozzá, csak körülötte fog forogni minden és bezárkózom. Az a 9 hónapos ilyen volt, hiába, hogy mindig eljártam a barátokkal valahová, egyszerűen üresnek éreztem az életem, ha nem gondoltam rá vagy nem láttam, pedig azóta sem lettünk barátok, inkább csak ismerősök. Ettől félek, hogy túlságosan kötődni fogok, olyan valakihez, akit nem ismerek igazán, aztán csomó lehetőséget elhalasztok.
2012. jún. 27. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor másik irányból kérdezem: hány barátod volt eddig, akiket igazán szerettél? És komoly kapcsolatra gondolok, nem pedig ilyen gyerekszerelemre.
2012. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondom, nem volt még barátom. Minden jelentkezőt elküldtem, mert közben másért voltam oda.
2012. jún. 27. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!