Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhitetem magammal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Ha elhitetem magammal, hogy nem érdekel akkor úgy lesz vagy csak önámítás lenne?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni hogy van, miket gondolhat, mi van vele, de nem tudhatom egyiket sem.
2012. jún. 27. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha elhiteted az már egy jó pont, de ez mellett érdemes még terelni a gondolataidat. Ha ez is sikerült akkor nyertél.


De igen, elsőnek hitetni kell.

2012. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen úgy lesz, mert az agyad alkalmazkodni fog. ha sokat mondogatod magadnak, hogy nem érdekel, az agyad érteni fog a szóból, ne félj :)


ez működik oda is meg vissza is..pl így tudnak az emberek magukba beszélni betegségeket. nem is áll fent a betegség, de produkálják a tüneteket...

2012. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Önámítás.Én se tudom,ennél sz.rabb nincs.
2012. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Önámítás...

Megfejthetetlen???

2012. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyira rossz, hogy nem tudok róla semmit, napközben még elvagyok, de esténként....
2012. jún. 27. 00:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha valami erősebb érzelmi szál fűz az illetőhöz, akkor szerintem önámítás. Érzelmeket nem lehet irányítani, legfeljebb ideig óráig becsapjuk magunkat, de ez akkor sem működik, hogy "jó, most akkor nem érdekelsz" és akkor megváltozik minden. Ha működne, akkor nem létezne pl. szerelmi bánat sem.
2012. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!